2737
2734
عنوان

کیا تصمیم دارن هیچوقت بچه دار نشن

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 117 پست
چی بگم  من از اولم به بچه علاقه ای نداشتم  ولی به مدت هی بهش فکر میکردم میگفتم سنم داره ...

مثلا چی گفت؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون لیلا فروهره شرایط زندگیش کلی بامافرق داره

هر کسی تو ملک خودش کدخداست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
میدونی الان اونی ک میگه دوست ندارم به هیچ وجه بهش میگن نیار هرجور راحتی .ولی شما ک ته دلت دوست داری ...

اخه عزیزم چحوری😞😞😞😞 خودم دوساله لباس نخریدم. چرا اونم بیچاره کنم😭

خانما هرکی 
مثلا چی گفت؟

تو تاپیک های فیلم هست 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
مرجانه گلچین هم اون دفعه میگفت پشیمونم بچه ندارم  البته مرجانه گلچین خیلی سال هم هست طلاق گرفت ...

آره شنیدم

2738
چی بگم  من از اولم به بچه علاقه ای نداشتم  ولی به مدت هی بهش فکر میکردم میگفتم سنم داره ...

منوشوهرم سنمون کمه من ۲۲ سالمه شوهرم ۲۳ اصلااااانمیخاستیم متنفربودیم اومدبچه الان دوسش داریم خیلی زیادبچه باخودش عشق میاره 😎

منم ۳ ساله ازدواج کردم. با اینکه هربچه ای میبینم دلم ضعف میره ولی هرگز و هرگز و هرگز به خاطر خودخوا ...

ازدواج کردن بعدش بچه دارشدن خود خواهی نیست .نیاز زندگیه ...کسی ک ماشین میخره نمیشه بگه چون دوست دارم خودخواهیه بلکه نیاز زندگی در مقابل ازش بهره میبریم  .اره درمقابل باید برا ماشین خرج بنزین و سرویس و مراقبت کنی

بعد به پیریتون‌هم فکر گردید یا فقط الان میبینید ادم‌پیر بشه شاید خدایی نکرده سوهرشم زودتر فوت گرد پدرمادرم که تا ابد نیستن تک و تنها یه پیرزن میخواد چیکار کنه یکی نیست یه سر بزنه به ادم‌ یه کمک داشت دستشو بگیره .... وحشتناک به نظزم تنهایی

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
چقدرعجیبه که یه زن بچه نخواد😑

چرا عجیبه 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
ازدواج کردن بعدش بچه دارشدن خود خواهی نیست .نیاز زندگیه ...کسی ک ماشین میخره نمیشه بگه چون دوست دارم ...

ماشین و بچه رو باهم مقایسه میکنید!

مثال و توجیه تون درست نیست

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)
2706