2737
2739
عنوان

بچه هاتون چه اسباب بازی خوبی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 33 پست
خواهرزادم سوپرمارکت پلاستیکی داره 😬 یه سری خرت و پرت پلاستیکی شبیه صندوق و قفسه به اسم سوپر مارکت پ ...

چجوری دلت میاد گوشت قرمز به این خوشمزگی رو نخوری😂😂

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
تاب یه فلش پر کارتون  ماشین و تور بسکتبال

کارتون بازی حرکتیه؟😲

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چون وضع شهرمون خیلی خرابه پسرم لوزه داره سرما خوردگی ساده میبرتش زیر سرم 

اخی عزیزم ، کدوم استانین؟

پسرتون چند سالشه ، پسر منم لوزه داشت همه ش مریض بود ، دوسالگی عمل کرد بچه م راحت شد

خوشحال میشم پیجم 
چجوری دلت میاد گوشت قرمز به این خوشمزگی رو نخوری😂😂

گوشت آدمم خوشمزست به پستت خورد امتحان کن

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2731

پیشنهاد من بازی های فکری مثل منچ مارپله راز جنگل و از این مدل بازیا هس که با مهره و تاس و کارته

بعدش لگو و امثال لگوچیزایی که سرهم میکنی باهاش چیزی میسازی

واتر گیم که یه مانیتوره توش پر ابه با فشار دادن دکمه حلقه ها وارد یه میله پلاستیکی میشه

وسایلی مثل خاله بازی و دختروپسر نداره بنظرمن وقتی الان کارشناس آشپزی مرد داریم

یه پتو یا پارچه ی مخملی سبز که توش بتونی یه خیابون بکشی با رنگ یا یه قالیچه بخری شکل خیابون که روش با ماشین و موتور و اینچیزا بازی کنه

سی دی های کارتونی که نگاه کنه بعدش بهش بگی یکی از شخصیتاشو نقاشی کنه از رو یا ذهنی

با مقوا کاغذرنگی چسب باهم کاردستی های ساده بسازین یا با وسایل دور ریختنی

یه بازیم بود حضور ذهن ندارم ولی باپیچ و مهره واچار اینا میتونس یه وسیله فلزی باهاش شبیه سازی کنه

درنهایت بازی های گوشی و برنامه های گوشی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
اخی عزیزم ، کدوم استانین؟ پسرتون چند سالشه ، پسر منم لوزه داشت همه ش مریض بود ، دوسالگی عمل کرد بچه ...

پزشکی شهرمون داغونه ۶ سال بردمش دکتر اخر سرم‌خودم تشخیص دادم لوزه داره انشاالله یکم اوضاع اروم شد میبرمش عمل فعلا ۴ ساله گیاهی درمانش کردم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
گوشت آدمم خوشمزست به پستت خورد امتحان کن

چه بی ادب 😒شوخی کردم باهات ایموجی خنده ها رو ندیدی؟

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
چه بی ادب 😒شوخی کردم باهات ایموجی خنده ها رو ندیدی؟

چه ربطی به بی ادبی داره جوابتو مثل خودت دادم :))) رو رو برم

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2738
چه ربطی به بی ادبی داره جوابتو مثل خودت دادم :))) رو رو برم

خدا شفات بده

انواع لگو ،بسکتبال کوچک،حباب ساز و یه عالمه مداد رنگی وچسب و کاغذرنگی

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
خدا شفات بده

چه قدر بی شخصیتی گمشو ریپلای نکنی بهتره . خدا به تو یکم شعور بده چرت نگی بعد طلبکار شی بی شخصیت اه اه

چه قدر بی شخصیتی گمشو ریپلای نکنی بهتره . خدا به تو یکم شعور بده چرت نگی بعد طلبکار شی بی شخصیت اه ا ...

فکر کردم گیاه خوارها آرومتر از گوشت خوار ها هستن، برخوردد با اون خانوم خیلی زشت بود، داشت باهات شوخی میکرد اگر میخوای الگو باشی در همه چیز الگو باش 

خدایا شکرت 
فکر کردم گیاه خوارها آرومتر از گوشت خوار ها هستن، برخوردد با اون خانوم خیلی زشت بود، داشت باهات شوخی ...

من ادعا نکردم می‌خوام الگو باشم دوست عزیز ‌. من سبک زندگی خودمو دارم و همونطور که تو زندگی دیگران دخالت نمیکنم به کسی هم اجازه دخالت نمیدم . حتی اگر نیت ایشون شوخی بوده طرز بیانشون فرقی با جوابی که گرفتن نداشت . 

دخترم نقاشی هایی که میکشه دورشو در میاره میچسبونیم به صورت هم .بعد قایم میشیم همو میخندونیم 

یا مسابقه شمارش 

یا حروف الفبا یا مسابقه خوردن میزاریم

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2706