2733
2734
عنوان

دلشستگی از رفاقت

105 بازدید | 10 پست

تو کلاس دانشگاه فقط 4 تا دختریم 30 تا پسر همش من با دخترا بودم خیلی ازشون تعریف میکردم همه جا ولی همش تیکه و کنایه من کلا خیلی به خودم میرسم ولی دست پایین میگیرم خودمو تو کلاس همه بهم پیشنهاذ دادن سه تاشونم رل زدن ولی من نه اصلا بعد دیدم چند باریه میرن بیرون دیگه بهم نمیگن یا تعارف نمیکنن نمیدونم چرا انفد دلم گرفت حس میکنم خرم چیکار کنم واقعا چرا من حتی از دوستم شانس ندارم مگه من چیکتر کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه فک میکنی ارزششو دارن بپرس

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
ندارن واقعا من حالم بد بود اصلا انگار نه انگار

پس ولشون کن 

نمیدونم وافعا چرا نمیشه ادم یه دوست خوب پیدا کنه منم هیچوفت یه ادم درست حسابی سر راهم قرار نگرفت که باهاش صمیمی بشم ):

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2738

منم دوست صمیمیم سر یه مسئله الکی قهر کرد 

بعدم اصلا دوست صمیمی ندارم بعضی وقتا دلم میگیره میگم چرا یکی نیس حداقل یه بار حالمو بپرسه ولی خودم همیشه کمک حال همه بودم 

ولی موقعی که کارشون گیرم باشه چنان زنگ میزننن و پیام پشت پیام😒😞

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...