2726
عنوان

بچه هاي با تجربههه ي بهونه بهم بدين

218 بازدید | 19 پست

ميخوام ي دو روز از خانواده دور بشم 

كمكم كنين تروخدا يه بهونه دانشگاه يا درس پيدا كنم برم شهرستان

ميخوام دوستمو كه بخاظر كرونا هفت ماهه نديدم ببينم

اگه حقيقتو ب بابام بگم هم عصبي ميشه هم براش اين چيزا خيلي بي معنيه

بهونههههه بگين

رشتم پرستاريه تا شهر دانشگامم دو ساعت فقط راهه

پليز دونت نصيحت 😁

تعداد رای : 5
نظرسنجی
.
5
100%
.
0
0%
معجزه ی زندگیم شدی،زندگیمو تغییر دادی،هیچوقت قدرتو ندونستم،هیچوقت نفهمیدم کنارم ی فرشته وایستاده،کاش برگردی😔منتظرت میمونم،واسه همیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عه خوش ب حالت پرستاری😀دروغ اگه بخوای بگی خب بگو برا ی درسم باید ی سر برم دانشگاه حضوری کارامو کنم&n ...

ميگه چكاري 🤦🏻‍♀️ماشالله هزارتا سوال ميپرسه ادم گيج ميشه 

ابنجوري  ميگه كارت يكي دوساعته تمومه برگرد شهرمون

معجزه ی زندگیم شدی،زندگیمو تغییر دادی،هیچوقت قدرتو ندونستم،هیچوقت نفهمیدم کنارم ی فرشته وایستاده،کاش برگردی😔منتظرت میمونم،واسه همیشه
میشه بپرسم چن سالته ک پرستاری می خونی تو کلاستون سن بالام هست مثلا 27 سال من خیلییی عشق پرستاری ام ا ...

ارهههه بابا 

من ٢٢سالمه

ولي سن بالا هم داشتبم ك اومدن 

سن ك مهم نبست

مهم اينه ب خواستت برسي،ولي اينم نگا كن كه چهارسال بايد درس بخوني

خو بگو باید برم دانشگاه کار دارم.استادمون گفته باید بیایین کتاب بهتون بدم یا جزوه ای چیزی.یا یک جلسه باید ح۱وری بیایین کلاس واجبه.پرستاری هم که میخونی بگو درس عملی دارم

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
نکن نصیحت میکنم نکن

باور كن سخته همش تو خونه باشي

اونم وقتي سركار بودي 

مستقل بودي 

هرجا هم دوسداشتي ميرفتي

خو بگو باید برم دانشگاه کار دارم.استادمون گفته باید بیایین کتاب بهتون بدم یا جزوه ای چیزی.یا یک جلسه ...

ميترسم زنگ بزنه دانشگامون بپرسه 😩

خيرسرم داييم استاده داتشگاه ست 

اون بهش ميگه ك هيچ كلاسي الان نيست

باور كن سخته همش تو خونه باشي اونم وقتي سركار بودي  مستقل بودي  هرجا هم دوسداشتي ميرفتي

به من نگو اینو... من با سه تا پسر بچه شیطون تو یه وجب جا از اسفند تاحالا

روزی ۴۰۰ تا دارن میمیرن  میدونی چرا؟چون بیمارستانا جا ندارن

به خودت رحم کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
به من نگو اینو... من با سه تا پسر بچه شیطون تو یه وجب جا از اسفند تاحالا روزی ۴۰۰ تا دارن میمیرن&nb ...

نميرم ك بگردم عزيزدلم 

ميرم تو خونه ام همش🙄

ميدونم منم ميترسم ابجي دوساله دارم

برا خودم مهم نباشه ب فكر اون هستم

ميرم خونه دوستم 

اونم مجرده تنهاست 

جاييم نميره ك ناقل يا مريض باشه

2706