2726
عنوان

میشه کسی پریود بشه و حامله هم باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریودیشون چطور بود؟

دیگه اینو نمیدونم ک چطور بود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
نه یه لخته هایی هست وقتی شخص باردار هست بنا به دلایلی مثلا پشت حفت ایجاد نیسه که باید استزاخت مرد تا ...

از کجا میشه فهمید هماتومه یا پریودی؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
بعد چه موقعه تست زدی فهمیدی بارداری؟پریودیت چطور بود؟

من وقتی بی بی چک زدم تقریبا یک ماه و نیمم بود فهمیدم ولی دیگه از ماه دوم پریود نشدم

ماه اولمم که شدم مثل قبل بود

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
از کجا میشه فهمید هماتومه یا پریودی؟

وقتی شخص باردار باشه و یهو خونریزی کنه دو حالت داره یا دور از جون سقط هست یا اینکه هماتوم پیدا کرده اینو دکتر وقتی خونریزی هست سونو کنه میفهمه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
نمیدونید کی تست زد؟تو پریودیش تست زد؟

نه.مثل اینکه برا یه مشکلی میره سونو اونجا میفهمن بارداره

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35