2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مردا ذاتشون اینطوریه 

زیاد تحویلشون بگیری فکر می کنن سر ترن 

شما این دفعه گفت عمرم هدر رفت بگو عمر منم هدر شد الانم دیر نشده مهریه مو بده خونه هم جور کن خرج بچه هامم بده بعد بفرما من اصراری ندارم

تا وقتی خودت برای خودت ارزشی نذاری اونم نمیذاره

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728
شب جمعس ۴ ساعت دیگه عاشقت میشه😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اخه همیشه خودش بهم میگه که ازت بدم میاد چه موقع هایی که داریم شوخی میکنیم چه موقع هایی که عصبانی هست ...

قیافه اخلاقت چطوریه

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
میگه من اون موقع خام بودم واز این حرفا

تو چی جواب میدی

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

شوهرمنم‌ سیزده سال ازم‌ بزرگتره‌ امشب‌ بهم‌ میگه‌ هرکی‌ تورابامن‌ ببینه‌ میگه‌ این‌ پیرزن‌ چیه‌ گرفتی‌ من‌ بعدپونزده‌ سال‌ زندگی‌ باهاش‌ تازه‌ ۲۹سالمه

اسی موقع عقد شوهرت چند سال داشت؟؟ الان چند سال داره وضع مالیتون چطوره

2706