2737
2734
عنوان

این حرفی که میگن پسر خووووب کم شده و بااید... 😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 105 پست
چون تنوع هستش البته اگر زن بدل طرف باشه.خیانت نمیکنه

ینی میگین اینکہ آقایون خیانت میکنن تقصیر خانم ھاست؟اینکہ دل نشین نیستن یا ھرچی؟

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حاضرم با خانمی که بچه داشته باشه ازدواج کنم فقط بدلم بشینه

چه جالب

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
مقصر حتما اقاست

پس اون جملہ ی اگہ زن بدل طرف باشہ خیانت نمیکنہ ینی چی؟

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2728
پس اون جملہ ی اگہ زن بدل طرف باشہ خیانت نمیکنہ ینی چی؟

یعنی اون جور ک باید بدلش بشینه ننشسته

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
یعنی اون جور ک باید بدلش بشینه ننشسته

خب من از این جملہ برداست کردم ک اگر زنی دلنشین نبود مرد حق دارہ خیانت کنہ 

درستہ؟

2738
خب من از این جملہ برداست کردم ک اگر زنی دلنشین نبود مرد حق دارہ خیانت کنہ  درستہ؟

نه نه خیانت هیچچچچچچچجچ توجیهی نداره 

حق نداره حق نداره اما ...

خیلی گنگ حرف میزنید 

و مشخصہ ک موضعتون چیہ

چرا میگید مردا خب زنا هم تنوع طلبن پس چرا تو ارضا شدن مشکل دارن؟

شما مطمئنی خانومی؟

حالا نمیشع صب کنه بزرگترشه؟؟

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
امضامو بخونید

خو صددرصد/

خودتم اینو گفتی ک بگی مثلااا من خوبم و اعتراف کارم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2706