2737
2734

اخیش بیاین خبر خوش اوناایی کهه در جریان تاپیک قبلیم بودن بالاخره مهمونهای مزاحمم رفتن خدایا هزااااار مرتبه شکرت

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊

کیا بودن 

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب خدارشکر

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
من مادرشوهرو برادر شوهرم از صبه اومدن 😂قهر كردن با خونه

حتما شب هم می خان بمونن

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
حتما شب هم می خان بمونن

نميدونم فك نكنم منكه از صبه هلاكم ناهار درست كردم ميوه چايي رفتم بيرون خريد الان رفتم نون و شلغم گرفتم بخوريم خداكنه شب برن من نميتونم لاغ تشكمو بريزم مامان بازور جم كرده 

2738

ای بابااااا تاپیک فبلت رو الان خوندم چه زنده عقده ای بوده واااای معلومه فقط می‌خواسته تو روآزاربده 

امیدوارم به هر آنچه تو دلت هست برسی...منم همینطور بیا برای جفتمون صلوات بفرست😍
عزیزم اگر دوست داری دیوونهه شدن رو تجربه کنی تاپیک قبلیمو بخون

میخواستم بگم مهمون مزاحم نیست ولی قبلش تاپیک و خوندم اعصابم خورد شد از دستش

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
میخواستم بگم مهمون مزاحم نیست ولی قبلش تاپیک و خوندم اعصابم خورد شد از دستش

به خدا حس میکنم خدا میخواسته استانه تحمل منو بسنجه

ای بابااااا تاپیک فبلت رو الان خوندم چه زنده عقده ای بوده واااای معلومه فقط می‌خواسته تو روآزاربده&n ...

نه بابا کلا خونه خانواده شوهرش که میره همینجوریه خونه خانوادش اصلا اینجوری نیست به خخدا الان ده دوازده روز بود اینجا بودن دو وعده ظرف شسته اصلا باسنن مبارکشو بلند نمیکرد از روی زمین

2706