2733
2734
عنوان

گفتم میخوام جدا بخوابم

1019 بازدید | 110 پست

هیج وقت همچین کاری نکرده بودم یه همچین حرفی نزده بودم بهش ولی از بس فیلم سوپد نگاه میکنه دیشب هم دیدم داره دانلود میکنه بهش توپیدم گفتم دیگه از این به بعد جدا میخوابی تا خود صبح میشینی نگاه میکنی تا حالت جا بیاد لیاقت نداری پیش زنت بخوابی حق نداری دیگه پشم بخوابی برو تو تنهایین بشین اینقدر نگاه کن تا چشات در بیاد 

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب کاری کردی آفرین 😌❤

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2738

با یه مشاور صحبت کن بهت بگه چیکار کنی راهه اشتباه و نرو گلم 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
بنظرم اينجورى راحتتر ميبينه شرايطش فراهمه من جات بودم مقابله به مثل ميكردم جلو چشمش فيلم ميديدم ببي ...

براشون مهم نیست

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2706