2737
2734

سلام بچه ها من قدم ۱۶۸ وزنم ۶۳ کیلو بود الان ۵۴ کیلوام . اول از همه برنامه ورزشی کاهش چربی شکم شکم صاف و نصب میکنید سه تا بخش داره مبتدی متوسط پیشرفته هر بخش یک ماه هست استراحتم میده ده دقیقه ولی ۱۵  ربع هم بیشتر وقتتونو نمی گیره تا سه ماه انجام میدید حلقه لاغری هم بخرید روزی نیم ساعت بزنید تا سه ساعت بعد از حلقه چیزی نخورید یا نیم ساعت بعد از ناهار بزنید..... حالا بریم سراغ رژیم من این رژیمو از خودم در آوردم و عوارض بدی نداشته برام صبحونه اصلا نمیخورم فقط چای میخورم یعنی قبل از رژیمم صبحونه نمیخوردم.. ناهار مثلا قبل از رژیم دوتا کفگیر میخوردم اوایل رژیم یکی و نصفی میخوردم یهو کم نکردم که از رژیم زده بشم و الان یک کفگیر بیشتر نمیخورم کم کم یک قاشق کم کنید تا به یک کفگیر برسه بهتره از یه بشقاب کوچیک استفاده کنید تا سیر بشید شامم اصلا نمیخورم دوسه شب یکبار میخورم ولی کم موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
با اینکه تقریبا مطمئنم وزنم اینجا از همتون بیشتره همچنان علاقه‌ای به رژیم ندارم😁

از من تپلتر نیستی ک خواهر😉😜

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706