2737
2734
عنوان

بیاین بگین با این دوس پسر وقیح چیکا کنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 82 پست
😐😂ینی ممکنه دوست پسراتون یکی باشه؟؟!!

خیلی شبیه همن😐😂

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نگه از خدات باشه و باید منتم بکشی ؟وقتی خودت به قول خودت نازشو میخری .هوا برش داشته چقدر محتاجشی و چقدر تاپ و خواستنیه که یه دختر هی منت کشیشو میکنی

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728
این ک گفتی دوس دختره بیشتر🤣

😂😂😂✌👍

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

کات نکن رفتارت عوض کن منت کشی نکن لوس شده 

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
آره دوست دارم باشه دلیل خوبی برا کات پیدا کنم😂😂

یکمم بگو ازش این خودشه  موهاش قهوه ای نیس؟

2738
2706