2726
عنوان

عصبانیت همسر

285 بازدید | 33 پست

سلام.

بیشتر وقتا خیلی احساس خوشبختی میکنم ،اما یهو شوهرم تو جمع یه شوخی می‌کنی دلم میگیره از همچی .آدم خوبیه ها اما گاهی تو جمع سر ب سرم می‌ذاره منم نمیتونم تحمل کنم مجبور میشم یه چیز میگم دیگ چیزی نمیگ، بعد تو خونه بهش میگم چرا اینجوری گفتی خوشم نمیاد شوخی کنی تو جمع بامن ناراحت میشه.

وقتایی ک مشغله کاری داره تماس میگیرم سریع عصبی میشه منم خیلی ناراحت میشم ،اخه جدیدا پسرم تماس میگیره باهاش ،بعد یهو عصبی تازگیا اینطور شده  بعد تو گوشی  غر میزنه  همه هستن متوجه میشن،برادر شوهرم اینا هم پیشش هستن دیشب یه مشکلی پیش اومده بود برادر شوهرم رسوندما رو تا خونه اشون بعد گفت هیچی ب داداش نگو اعصابش خورده سر ب سرش نذار(بازار کارشون ب پولی خورده چند روز میشه )

بعد منم گفتم مگ من چی گفتم .

برادرشوهرم خوبه ها مث داداشم هست اما ناراحت شدم از حرف دیشبش .

کلا دلم گرفته آخه منو پسرم هم بیشتر خونه هستیم نمیگم کارش راحته ن کارش سخته اما ما هم آدمیم انتظار دارن دیگ تماس هم نگیریم.

یه دل میگه دیگ اصلا تماس نگیریم بی توجه بشم نسبت بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم دقیقا همینطوره 

موقعی ک سرکار باشه ( بازاریه) وقتی زنگ میزنم انگار میخواد خفم کنه از پشت گوشی ، حتی سلامم نمیکنه ، فقط میگه بگو چی میخوای

منم دو سه بار سرهمین موضوع باهاش دعوا کردم ، قهر کردم 

حالا خیلی بهتر شده

2728

خب اگه پسرت کوچیکه؛ اسم شوهرت رو تو گوشی عوض کن نتونه زنگ بزنه

اگه هم که بزرگه توجیهش کن

واقعا وقتی دوست نداره سر کار بهش زنگ بزنی؛ زنگ نزن خب

حالا این ده دقیقه رو باهاش حرف بزنی یا نه خیلی توفیقی تو رفع بی حوصلگی و تنهاییت نداره

من مگر برای کار ضروری یا خرید زنگ نمیزنم؛ اونم بیشتر میدم با دخترم صحبت کنه.

مردا فقط رو یه چیز میتونن تمرکز کنن؛ وقتی سر کاره دیگ نمیتونه رو مسائل عاطفی با شما تمرکز کنه .

غصه نخور  شوهر منم خیلی بی حوصله ن بیشتر وقتها عصبی  چیزی میخواد بهم مثلا توضیح بده چندب ...

شوهرم قبلا نمی‌گفت اتفاقا امروز داشت آدرس می داد بهم گفت خیلی ناراحت شدم از دستش 

بعد وقت نکرده بیاد خونه ندیدمش بهش بگم 

2706