2737
2734

سلام یازدهم تجربی هستم با اینکه خیلی درس دارم ولی واقعا از تنهایی خسته شدم خسته تک فرزندی خوب نیست اما منابعی که دراختیار داری میگن خوبه

منمممم ولی تک فرزند نیستممم درخواست دوستی بدم باهم درس بخونیم؟

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید یه دوست خوب، کتاب خوب، ولی در کل هیچی جایگزین خواهروبرادر نمیشه

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.

گوشی 

درس

نی نی سایت😐🤣

کلوپ هم ک تو کرونا نمیشه رف

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738

برو یه جا مشغول به کار شو. کار و درس با هم. میتونی به عنوان کارآموز هم بری که زیاد بهت سخت نگیرند. یعنی لازم نیست استخدام بشی.

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️

ما ک دورمون شلوغه حوصلمون سر میره چ برسه ب شما

فایده نداره هیچی

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه
منمممم ولی تک فرزند نیستممم درخواست دوستی بدم باهم درس بخونیم؟

معلوم نیس زنه یا مرد

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

پسر من هم یازدهم تجربی هست

3 شب دیگه تولد 16 سالگیش هست 

خب 

طبق چیزی که من می بینم فرصتی برای سر رفتن حوصلش نداره

اون حجم از درس و تکلیف مجالی باقی نمیذاره 

به برنامه نویسی یا موسیقی علاقه ندارید؟! 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
معلوم نیس زنه یا مرد

نوشته جنسیت زن

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2706