2726
عنوان

چه آدمی هست که دلتون هیچوقت باهاش صاف نمیشه؟دلیلش هم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 142 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از مادربزرگم 

چون خیلییی بلا سر مامانم اورد قبلنا

و اینکه همیشه پشت من حرف میزنه و ابروم رو میبره

چون همیشه باهاش در حال دعوام

نفرینش نمیکنم چون نفرین میچرخه میخوره تو سر خودم😐🤕🤣🤣

Peace
مامان بزرگ منم همینه ازش نمیگیریم کلی هم میخندیم لجش دربیاد    

🤣🤣خخخ من بهش میخندم 

درجه فحش هارو بدتر میکنه😂😅

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728

خانواده همسرمو هیچ وقت نمیتونم ببخشم حتی اگه روزی درخواست حلالیت کنن حلال نمیکنم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من هیچکس جز مادرشوهرم حرفاش هیچوقت هیچوقت یادم نمیره تا عمر دارم

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه

هیچکس ☺️

ازشون می‌گذرم همون لحظه ☺️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
از زن عموم که باعث ازدواج مجدد بابام شد و ما رو بدبخت کرد از خدا می خوام سر بچه هاش بیاره 

خدا لعنتش کنه

چجوری این کارو کرد؟😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706