2726

خودم از مادربزرگم چون هرچی احترام میزارم بهش

سر یه چیز بی مورد سریع فحش میده بهم🙄😐

البته بخشیدمش ولی همش نسبت بهش دلم شکسته

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بیایید شماهم بگید تخلیه شید از نظر روحی

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که دوسش داشته ام چون خیانت کرد و من توی اوج خیانتش زمانی که دو ماه دارم میسوزم و اون از عشقش به یکی دیگه میگه انگار هنوز دوسش دارم.....

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2728

۲ تا از خواهر شوهرام...

فقط این دوتا ادم

اولی بدجور ادمو میسوزونه

دومیه رو اعصابمه...یه سرویس حسابی لازم داره

یه مشکل خیلی بزرگ دارم و روحیه ام داغونه...لطفن برای حل مشکل خودم و بچه تو شکمم برام دعا کنید

مادر شوهرم چون 40 میلیون طلا خرید دوتا یخچال خرید اما یکم کمک ما نکرد واسه بچه هام لباس گرم بگیرم حداقل...

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …

دقیقا منم مادر بزرگم فوت کرده همیشه م میاد تو خوابم ولی من عمرا نمیبخشمش 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

من از هیچ کس ناراحت نیستم................چون همه رو ببخشیدم..............

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

مادر همسرم؛ و مادرِ مادرِ همسرم، بخاطر اینکه از بچه بودنم زمان نامزدیم سو استفاده کردن و تو چشمم خیره شدن و با پررویی به خانوادم توهین کردن، میلیارد میلیارد پول بریزن به پام نمی بخشمشون، خدا روشکر که کم می بینمشون

2706