1920
1924

خودم از مادربزرگم چون هرچی احترام میزارم بهش

سر یه چیز بی مورد سریع فحش میده بهم🙄😐

البته بخشیدمش ولی همش نسبت بهش دلم شکسته

عضو اکیپ علمی تخیلی😜

عمـــه ام😑

عقده ای😕

حسـود😕

دو رو😕

پــزو😕

پــررو😕

مهسا خانوم 🥰 همسرم زندگیم ❤ یروزی تو بچگیامون رفتیم توکوچه با دوستامون بازی کردیم ، بدون اینکه بدونیم آخرین بار کی بوده.... 😢 کی فکرشو میکرد یروزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید هیچوقت تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون.....😍

کسی که دوسش داشته ام چون خیانت کرد و من توی اوج خیانتش زمانی که دو ماه دارم میسوزم و اون از عشقش به یکی دیگه میگه انگار هنوز دوسش دارم.....

با تو انگار خدا هست.....هوا هست....تو نیستی همه چی ام نیست و شدم من به شما وصل🖇:)......باتو بالام وشدم از عطر شما مست💫💍.......اره من عشق و به این کره خاکی بزرگ هی با تو پس میدم🤍🌍✨

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

۲ تا از خواهر شوهرام...

فقط این دوتا ادم

اولی بدجور ادمو میسوزونه

دومیه رو اعصابمه...یه سرویس حسابی لازم داره

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه مشکل خیلی بزرگ دارم و روحیه ام داغونه...لطفن برای حل مشکل خودم و بچه تو شکمم برام دعا کنید

مادر شوهرم چون 40 میلیون طلا خرید دوتا یخچال خرید اما یکم کمک ما نکرد واسه بچه هام لباس گرم بگیرم حداقل...

درخواست دوستی بدین گزارش میزنم...زندگی می کنم و برایش دلیل هم دارم :دوست داشتن تـــــــــــــــــو …

دقیقا منم مادر بزرگم فوت کرده همیشه م میاد تو خوابم ولی من عمرا نمیبخشمش 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
1911

من از هیچ کس ناراحت نیستم................چون همه رو ببخشیدم..............

.  من دختری شاد و شیطون هستم....از تبار قوم لر بختیاریم...گیتار میزنم....اواز میخونم....... اهنگ شاد گوش میدهم........رقص زومبا  کار میکنم..........من برای شاد کردن دیگران هرکاری میکنم از خوشحالی دیگران من هم خوشحال میشوم.....بیایم باهم مهربان باشیم جهانی بدون کدورت بسازیم....... خدایا  کمک کن همه به ارزوهایشان برسن...........الهی امین............ 99.8.30 آخرین بار بود.............

مادر همسرم؛ و مادرِ مادرِ همسرم، بخاطر اینکه از بچه بودنم زمان نامزدیم سو استفاده کردن و تو چشمم خیره شدن و با پررویی به خانوادم توهین کردن، میلیارد میلیارد پول بریزن به پام نمی بخشمشون، خدا روشکر که کم می بینمشون

1826

از مادربزرگم 

چون خیلییی بلا سر مامانم اورد قبلنا

و اینکه همیشه پشت من حرف میزنه و ابروم رو میبره

چون همیشه باهاش در حال دعوام

نفرینش نمیکنم چون نفرین میچرخه میخوره تو سر خودم😐🤕🤣🤣

خانواده همسرمو هیچ وقت نمیتونم ببخشم حتی اگه روزی درخواست حلالیت کنن حلال نمیکنم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
1918