2726
عنوان

طول سرویکس

189 بازدید | 26 پست

خانما من دیروز تو ۱۸ هفته و ۴ روز طول سرویکس ۲۸ زده

شنبه احتمالا واژینال بنویسه

امکانش هست ک تو واژینال از ۳۰ بزنه بالا یا از ۲۸ کمتر میگه

دلم داره از نگرانی میاد تو دهنم😓😓😓

🕊

برا من با سونو شکمی ۳۱ بود بعد دو هفته که استراحت مطلق بودم واژینال سونو دادم و ۳۸ بود،تا وقتی بری سونو استراحت کامل باش،نگرانم نباش اگه کم بود سرکلاژ میشی

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا نمیدونم واسه من۱۲هفته ۴۰بود  خب چی میشه زیادیاکم باشه؟

از یه حدی کمتر بشه دهانه رحم باز میشه خدایی نکرده و زایمان زودرس پیش میاد 

2728
برا من با سونو شکمی ۳۱ بود بعد دو هفته که استراحت مطلق بودم واژینال سونو دادم و ۳۸ بود،تا وقتی بری س ...

من شنبه میرم دکتر ببینه دیگ نمیدونم واسه کی بنویسه 

خب خوبه خداروشکر امکان تغییرش هست

🕊
مال من تو واژینال خییییلی کمتر نشون داد و چون آی وی افی بودم و دکتر اصلا نمیخواست ریسک کنه گفت حتما ...

اها

میگن ک تو هفته ۱۸ ب بعد سر کلاژ نمیکنن دیگ‌با  دارو پیشگیری میکنن

🕊
من شنبه میرم دکتر ببینه دیگ نمیدونم واسه کی بنویسه  خب خوبه خداروشکر امکان تغییرش هست

اره بابا،با استراحت زیاد میشه نگران نباش،رابطه هم اصلااااا نداشته باشید 

اها میگن ک تو هفته ۱۸ ب بعد سر کلاژ نمیکنن دیگ‌با  دارو پیشگیری میکنن

تا۲۰ سرکلاژ میکنن

2706