2726

سلام بچه ها 

چند ماه پیش یکی اومد خواستگاریم خودش و زن داداشش؛خلاصه اومد تو نشست ...من مامان و بابام رفتن وسایل پذیزاییو بیارن ...یهو تا بابام رفت بیرون پسره برگشت واضح و زل زد تو چشمام یه دقیقه ای نگام کرد 

منم سرمو ننداختم پایین 

در کل خواستگاری هم برای اینه که با چشم هم ادم طرفو ببینه دیگه 

خلاصه بعدا مجدد تماس گرفتن من رد کردم چون به هم نمیخوردیم

حالا  اون دوستی که این کیس رو معرفی کرده دیشب بعد از گذشت ۳ ماه تازه میگه که من فلانی رو معرفی کردم و گفته دخترشون یه جوری نگاه می کرده 

من😐😐😐😐     

اصلا من هیچ وقت قصد نداشتم به خانوادم بگم اون پسره چقدر ضایع بهم زل زده ،گفتم چرا الکی پشت مردم حرف بزنم چ فایده داره...در ضمن شاید نوع نگاهشه 

ولی این طرف رفته اینطکر گفته پشت سرم😂😂😂

فاز دوستمون چی بوده که بعد از ۳ ماه تازه میگه من اون مورد رو فرستادم و تازه  این مسئله رو پیش کشیده ؟منظورش چیه؟

من دیگه رد دادم با این خواستگارا 

یکی بگه باید چیکار کنم 

من بدخوردم موردی داشته؟

چطور باید برخورد کنم وقتی کسی زل میزنه بهم  زیاد؟

بگو فین دماغش دیده می‌شد داشتم فک میکردم با آدمی که نمیتونه دماغشو پاک کنه اصن میشه زندگی کرد؟ 

آی خدا دلگیرم ولی احساس غم نمیکنم... چون با توام پیش کسی سرم رو خم نمیکنم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار نگهبان دانشگاه بهم زل زد نگاه کرد 

از استرس پام پیچ خورد پرت شدم جلو پاش😢😢😢

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2728

منم کسی زیاد نگاه کنه نگاه میکنم ببینم چی میخواد خب    اوه اوه تازه الان فهمیدم چه اشتباهی میکردم

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

کسی که میره خواستگاری معمولا طرف مقابلش زیر نظر میگیره و بهش نگاه میکنه. نیومده سر کوچه که مزاحم بشه😁😁😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

نه موردی نداشته وقتی طرف اونقد پروعه زل زده بهت توام خوب کردی نگاش کردی بابا طرف مریض بوده بیخیال

تو خواستگاری باید همو ببینن ولی نه اینکه مستقیم زل بزنه به آدم این کار کلا زشته به یکی مسنقیم زل بزنی چه خواستگاری باشه چه نباشه

من یه بار نگهبان دانشگاه بهم نگاه کرد از استرس پام پیچ خورد پرت شدم جلو پاش😢😢😢

اره والا منم خیلی حس بدی بهم دست که بلافاشله با بیرون رفتن بابام برگشت و پیچید سمتم زل زد بهم 

منم از رو نرفتم سرمو ننداختم پایین

زل زد همیت مدلی؟😐یا لبخند؟

خیلی فرق داره😂

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
   منم کسی زیاد نگاه کنه نگاه میکنم ببینم چی میخواد خب     اوه اوه تازه الان ...

نه بابا خوب میکنی من یه خواستگار داشتم خیلی زل زده بود و پلکم نمیزد منم نگاش کردم چشامو براش گرد کردم که از رو برو اونم خنده اش گرفت سرشو انداخت پایین

😂😂😂😂😂😂 من جات بودم سرم مینداختم پایین ولی تو خوب کردی نگاه کردی 😁😁😁😁

من اشتباه کردم؟

خیلی بد پیچید سمتم و بدجور زل زد ..مخصوصا بلافاصله تا دید بابام رفته بیرون...راستش اصلا از نگاهش حس خوبی نگرفتم ...انگار داشت ب خوارکش نگاه می کرد

اره والا منم خیلی حس بدی بهم دست که بلافاشله با بیرون رفتن بابام برگشت و پیچید سمتم زل زد بهم  ...

خخخخ خوب کاری کردی 😁❤

2706