2733
2734
عنوان

مامانا بیاید هفته ۳۸ بارداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 27 پست
من هفته ای یکبار میرم دکترم واسه چک قلب ولی خونه بهداشتم میتونی بری عزیزم قلبشو چک کنی

الان که دسترسی به بهداشت ندارم شانسمم فردا جمعس همون شنبه میرم امید به خدا که همه چیش خوب باشه

عزیز میشه گزارش برام بزنی لغو کاربری بشم ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان که دسترسی به بهداشت ندارم شانسمم فردا جمعس همون شنبه میرم امید به خدا که همه چیش خوب باشه

نگران نباش عزیزم  هفته های آخر جاشون کوچیک میشه تکوناشون کمتر وشدیدتر میشه دکترم به من گفت تو یکروز اگه ده تا تکون پشت سرهم داشت یعنی حالش خوبه ...واسه منم شبا بیشتر تکون میخوره روزا کمتر

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
چیزای شیرین بخور مثل رانی و نوشابه اگه لگدکاری ت کرد بدون حالش خوبه شکمتم گرم کن سردشون میشه قلم ...

اهان باشه مرسی عزیزم 

پیاده روی برام بد نیست یا خوبه؟

2731
اره شبا بیشتر میزنه تا روزا

خب دیگه عزیزم نگران نباش

در کل حواست به تکوناش باشه 

انشاءالله به سلامتی زایمان کنی گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
بسلامتی منم خیلی دوست داشتم سزارین بشم ولی طبیعی و خیلی میترسم

سلامت باشی عزیزم .اتفاقا من طبیعی دوست دارم چون مامانم پیشم نیست زودتر سرپا میشدم ولی چون آی وی اف کردم   ناچارم سزارین کنم 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2738
سلامت باشی عزیزم .اتفاقا من طبیعی دوست دارم چون مامانم پیشم نیست زودتر سرپا میشدم ولی چون آی وی اف ک ...

انشاا... بسلامتی زایمان کنی

فقط یه سوال پیاده روی برام خوبه زا با این وضعیت نه؟

عزیزم تا شنبه صبر کن

کلا پیاده رویی خوبه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا