2733
2734
عنوان

مامانا بیاید هفته ۳۸ بارداریم

121 بازدید | 27 پست

۳۸ هفتمه اخرین سونو ۳۵ دادم که گفتن طبیعی ولی دلم از دیشب خیلی سفت میشه و بچه به یه طرف قلمبه میشه و نفسم میگیره برا چند لحظه 

شما هم اینجوری بودید

عزیز میشه گزارش برام بزنی لغو کاربری بشم ممنونم

به سلامتی عزیزم من زیاد نفسم نمیگره ولی بعضی نی نی یه طرف جمع میشه وشکمم هم حالت کشیدگی و سفت شدن داره 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به سلامتی عزیزم من زیاد نفسم نمیگره ولی بعضی نی نی یه طرف جمع میشه وشکمم هم حالت کشیدگی و سفت شدن دا ...

عزیزم دیدی انگاری شکمت کج میشه من خیلی اینجوری میشم 

شما کی بسلامتی زایمان داری

برو بیمارستان یه نوار قلب از نی نی ت بگیر

روزهای آخر مرتب باید چک بشه 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
عزیزم دیدی انگاری شکمت کج میشه من خیلی اینجوری میشم  شما کی بسلامتی زایمان داری

آره اتفاقا شکم منم کج میشه ..سلامت باشی ۲۵ آبان انشالله

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2738
عزیزم دیدی انگاری شکمت کج میشه من خیلی اینجوری میشم  شما کی بسلامتی زایمان داری

عیبی نداره جاش تنگ شده

اگر حرکاتش خوبه نگران نباش

شکمتم یکم گرم نگه دار بچه اگر سردش بشه خودشو یه طرف جمع میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خطر داره یعنی تا شنبه منتظر نباشم؟

من هفته ای یکبار میرم دکترم واسه چک قلب ولی خونه بهداشتم میتونی بری عزیزم قلبشو چک کنی

عیبی نداره جاش تنگ شده اگر حرکاتش خوبه نگران نباش شکمتم یکم گرم نگه دار بچه اگر سردش بشه خودشو یه ...

باشه مرسی تکوناش شبا زیاده روزا خیلی کمه

خطر داره یعنی تا شنبه منتظر نباشم؟

چیزای شیرین بخور

مثل رانی و نوشابه

اگه لگدکاری ت کرد بدون حالش خوبه

شکمتم گرم کن

سردشون میشه قلمبه میکنن

اگه دیدی تکون هاش مثل همیشه اس بزار تا همون شنبه اگه دیدی کم تکون میخوره برو

من یه خرده خودم حساسم بودم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706