2733
2734
عنوان

شما باشید چیکار میکنید؟؟

142 بازدید | 9 پست

من ۳ روز خیلی حالم بد بود خونه مامانم بودم بعد شوهرم زیاد نیومد دیدنم ۱ بار اومد بعد شب سوم که اومد من نرفتم باهاش. فرداش رفتم خونه روز چهارم یعنی بعد شب قبلش خواهرم داشت میگفت ناراحت نشد باهاش نرفتی منم اعصابم خورد بود پشت شوهرم حرف زدم گفتم به یه ...که ناراحت شه بعد شوهرم چند شب پیش رفته تو گوشی من خونده بود ولی خودش توی این دوساله رمز گوشیشو بهم نداده بعد برگشته میگه یه بار دیگه پشت من اینطوری بگی طلاقت میدم بعد میگه منت نمیذارم ولی از تو جدا شم خیلیا هستن زنم شن برگشتم میگم یعنی تو تا حالا پشت من حرفی نزدی جلوی خانوادت از عصبانیت میگم اگه راس میگی رمز گوشیتو بده ..واقعا درسته ادم سر این چیزا حرف طلاق رو بزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشيد ولي وقتي ازدواج كرديدچرا بايد موقعي كه حالتون بده بريد خونه مادرتون؟فوقش استراحت كنيد همسرتونم مواظبتون باشه اين يك

دو اصلا چك كردن گوشي خيلي خزه اونم بره پياماي دوتا خواهر و بخونه من بودم اتيشش ميزدم🤣

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
2731

عزیزم  متاسفانه مردا هرچقدرم آروم و خوب باشن ی اخلاق بدی ک دارن اینه که واسه جلوگیری از ی کاری یا اینکه مثلا بخوان طرف رو از ی کاری منع کنن هرچی وز دهنشون در میاد میگن حالیشون نیست چی میگن فقط نتیجه ش واسشون مهمه ک ب هدفشون برسن.کلا دست ب تهدید شون خوبه

ب نظرم جدی نگیر .

داداش من همین دیروز گفت میرم پیش بابا لو میدمت کلی م دری وری بارم کرد بعدش دید ناراحت شدم گفت الکی گفتم.

2738
ببخشيد ولي وقتي ازدواج كرديدچرا بايد موقعي كه حالتون بده بريد خونه مادرتون؟فوقش استراحت كنيد همسرتون ...

رفتنم خونه مادرم براش مشکل نداشت از این میسوزم چرا اون رمز گوشیشو نمیده ۱ ۲ اینکه چرا سر این مسئله پیش پا افتاده میگه طلاق میدم مگه من دم دستم 

نباید میزاشتی عزیزم  ببینه  هر کی باشه ناراحت می شه  فراموش کن این موضوع  و ا ...

خیلی حالم خراب بود از دیشب یه گوشه نشستم دارم گریه میکنم اون حقی نداشت پیام شخصی منو بخونه من از کجا بدونم پشت من با مادر و خواهرش چی میگه از اینا میسوزم