2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اجازه اسی من نمیتونم تاپیک بزنم  مجبورم خواهش می کنم محتاج دعام دعام کنید زندگیم داره می‌پاشه

میخای یکی برات بزنم؟

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

يادم نمياد كتك خورده باشم 

ولي يبار يادمه مامانم دمپايي رو پرت كرد براي تهديد نميخواست بهم بخوره

ولي صااف خورد وسط لبام🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

هنوزم ك هنوزه ميگه يبار ديگه وايسا دمپايي رو بزنم دهنت😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714

من کوچیک بودم رفتم تو کوچه بدون اجازه موهاموکشید 😭😭😭😐😑😐😑😐آخرشم خودش زد زیر خنده 😂😂😂

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
عمل پروتز طبیعی واست انجام داده 😂

😂😂😂واقعا هم پروتز شد مثل لباي شتر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مامانم اصلا بچه هاشو کتک نمیزد وقتی حرصش میدادیم از با.سن مبارکمون نیشگون میگرفت بعصی وقتاام داداشم حرصش میدادیم میدوید دنبالم میگفتم بگیزه منو میکشه ولی همیشه لپمو میبوسید محکم گازم میگرفت😭چون من خیلی چاق و سفید بودم  الان بش میگم هنوز جای نیشگون ها موندن (الکی )😂

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن