2737
2734
عنوان

مدفوع آبکی نوزاد

5228 بازدید | 11 پست

سلام مامانای عزیز. پسرم 20روزشه دیروز و امروز موقع تعویض پوشک متوجه شدم از معقدش همرا با مدفوع آب میاد . بنظرتون علتش چیه؟ طبیعیه؟ روزی 4یا5بارم مدفوع میکنه ... تورو خدا راهنمایی کنید... تو این وضعیت کرونا میترسم برم دکتر😔😔

شیر میخوری؟؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

پسر من هنوزم مدفوعش خیلی شله از اولم همین بود یعنی چی آب میاد؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانی

روزی ۴ یا ۵ بار کااااملا طبیعی هست.

اینکه میگی آبکی هست نمیدونم منظورت دقیقا چطوری هست ولی مدفوع نوزاد کمی شل هست و این طبیعیه.

ببین اگر خیلی آبکی باشه خوب نیست. یا مثلا اگر رنگ مدفوعش عوض شده. یا بوی خیلی بدی گرفته باشه....

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731
همراه مدفوعش آب زرد دفع میشع

خودت شیر گاو میخوری؟؟؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738
نه بخاطر دلدرد پسرم چند روزه قطع کردم لبنیات رو 

من خودم شیرگاو میخوردم و بچم روزی ۹بار مدفوع میکرد و مدفوعش جوری بود انگار ک اب از باسنش اومده بیرون داخلش ی چیزای ریز زرد رنگ بود منم دیگه نخوردم

اگه اون جوری بخاطر شیر بوده

یعنی هنوز عوارض همون شیر هست؟؟؟؟

سلام عزیزم اخرش فهمیدی چرا اونطوری شد اخه پسر منم همراه مدفوع اب دفع میکنه

میشه برا سلامتی پسرم صلوات بفرستین... انشالله همه منتظرا زودی دامنشون سبز شه ...امـــــــــین