2726

من خودم اوایل خیلی وسواس بودم

الان نیمه وسواسم☺

اگه یه نفر بهتون بخاطر وسواستون بگه

تو بچه دارم بشی موق دنیا اومدن بچتو بغل نمیگیری میگی چون کثیفه ندن بغلت

ناراحت میشین یا نه؟

بعدشم ک بهش بگی نه بگه من که فکر نمیکنم!واقعا بغلش میکنی بچتو؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم نیمه وسواس بودم هستم آخرای بارداریم بخاطر افسردگی بدتر شده بودم ولی بچه ام بدنیا اومد با تمام وجود بغلش میکردم و کم مونده بود قورتش بدم

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤

بچه رو اولا تمیز میکنن میدن خدمتت، درثانی لباس تنش میکنن، ثالثا شیرش میدی بعدش میشورین و خودتم حموم میکنی، وسواس چه معنی میده، 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

اصلا دوست ندارم باادم وسواسی دراتباط باشم چوندبجزخودش اطرافیانشم ازارمیده.

ازاونورم باادم شلخته وکثیفم  دوری میکنم. 

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!

من چند ماهه دچار وسواس شدید شدم جوری که نمیتونستم به بچه خودم دست بزنم دست میزد پا میشدم لباسمو عوض میکردم دستامو میشستم الان شروع کردم دارم خودمو اصلاح میکنم..چون این قضیه وسواسی داره بنیان زندگیمو خراب میکنه همسرم واقعا تحملش سر اومده ولی بروز نمیده ,دکتر به جز یه کیسه قرص اعصاب چیزی نمیده الان جدی تصمیم گرفتم خودمو درمان کنم ...

راست میگن اگه وسواسی هستی خیلی بدتر میشی موقع بچه دار شدن چون همش احساس میکنی همه جا همه کس کثیفه نمیتونی بچتو زمین بزاری بهش دست بزنی پا میشی هی دستاتو میشوری مبادا آلوده باشه..پس قبل بچه دار شدن خودتو درست کن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706