2733
2739
عنوان

ختنه پسرم

392 بازدید | 38 پست

سلام ابجی های گلم من پسرم پنج روزه ختنه شده امابخیه نیست و حلقه اس نوع ختنش.دکترگفته روزچهارم حلقه روتکون بدید تا هفت روزبیفته اما الان که روز پنجمه تکون میدیم وسفته تکون نمیخوره اصلا چیکارکنیم😯

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینایی ک بچه دنیا میاد سریع ختنش میکنن سخت نمیشه براشون؟

ایشون خیلی زود ختنه کردن ما روز ۱۴ خننش کردیم وبخیه بود فقط روز اولش سخته تا به هفته هم خوب شد 

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه
2738

من نتکوندم 😕😕😕

خودش روز هفتم افتاد 

شل میشه خودش، تکون نده زخم میشه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
اینایی ک بچه دنیا میاد سریع ختنش میکنن سخت نمیشه براشون؟

تازه بهترم هست چون حس نمیکنه زیاد استامینوفن میخوره میخوابه تادوروز بعدش دیگ دردش تمام من بچم 8روزه ختنه کردم

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
پسرمن هفت ماهشه گلم.

چرا اینقد دیر ختنه کردین

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706