2737
2734
عنوان

یه سوال خیلی ضروری در مورد قرمه سبزی بدوییننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 44 پست

عزیزم ما ی قاشق چای خوری  رب میزنیم

و رب اون۳در نمک نداره که شور کنه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
تو قرمه رب نزن.....چرا دستورو خراب میکنی

واا مگه قرمه سبزی بدون رب میشه من بدم از قرمه سبزی سبز میاد😑😑😑 باید سیاه باشه رب که میزنم سیاه میشه 😝😝😝

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قرمه سبزی اصلش به همون سبز و سیاه بودنشه با رب که قرمز میشه.رب نزن عزیزم

رب که قرمزش نمیکنه در اصل سیاه میکنه

قرمه سبزی اصلش به همون سبز و سیاه بودنشه با رب که قرمز میشه.رب نزن عزیزم

ماهم اونجور درست میکردیم شوهرم خیلی ببخشید معذرت میخوام میگف حنا درس کردی ونمیخورد اخه توشهر ما رب میزنن سبزی هم کمتر میریزن ابکی ترم میشه بالوبیا وگوشت فراوون خوشمزه میشه اینم اما خب مزش به قرمه سبزی اصیل نمیرسه

من یه سینگل مامی مستقلم که دارم برا رفاه پسرکوچولوم تلاش میکنم،،لطفا ازپیج نوپام حمایت کنین.ziimo_shop
2738
واا مگه قرمه سبزی بدون رب میشه من بدم از قرمه سبزی سبز میاد😑😑😑 باید سیاه باشه رب که میزنم سیاه می ...

برعکس من سبز دوس دارم سبز روشن هم باشه...اون سیاها سبزیشو سرخ میکنن میسوزونن سیاه میشه خیلی ام مضره

رب که قرمزش نمیکنه در اصل سیاه میکنه

نه یه رنگ قرمزی داره عزیزم من مامانم اولا میزد دوستش نداشتیم  از وقتی که دیده من نمیزنم دیگه مامانمم نمیزنه. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بايد سبزيتون رو خيلي سرخ كنيد تا خورش به سياهي بزنه با رب يه ته مايه قهوه اي طور ميشه 

البته شايد رب سياهي چيزي ميزنيد كه سياه ميشه ،من واسه هركي ديدم رب زده يه رنگ بدي بود 

نه در اون حد که قرمز بشه نصف قاشق تفت بدید با ادویه و پیازو گوشت

والا سلیقه ایه اما در کل قرمه سبزی اصیل رب نداره. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
نه یه رنگ قرمزی داره عزیزم من مامانم اولا میزد دوستش نداشتیم  از وقتی که دیده من نمیزنم دیگه ما ...

😐😐😐😐

2706