2737
2734

بچه ها من رب دستی دارم، یعنی خودم رب گرفتم، میخام بریزم تو قرمه، ولی خب همونجور ک میدونین رب دستی نمک داره، و اینکه ادویه هم نمیزنم، ادویه مخصوص قرمه سبزی میزنم ک اونم حتمن ی مقدار نمک داره

حالا بنظرتون شور نمیشه خورشتم؟؟؟؟ 

و اینکه دیگه نمک نزنم؟؟؟ 

اخه من وقتی غذا داغه اصلن متوجه نمیشم شوری با بی نمکی رو ک بچشم...... 

ی فرصته عالی برای کسب و کار خانگی😃👈آموزش شمع سازی حرفه ایی🍺( امشب اف خورده حسابی😃) آموزش بافتنی جامع🧶، شمع سازی💞، عروسکای کچه دوزی شده🧸، مکرومه بافی🎽، زیورآلات رزینی💍، مینا کاری روی سفال🎨، گلدوزی فانتزی🧵. یِ اِکیپِ هُنَرستآنی💪. هزینه هر کلاس بینِ 120 تا 150 متغیر هست، اگر در یک روز دونفر تو یک کلاس اسم بنویسن، نفری 30هزار تخفیف، و اگر در یک روز 3نفر و بیشتر در یک کلاس اسم بنویسن نفری 40هزار تخفیف میدم بهشون 💪😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن شور نمیشه. البته اگه ربت خیلیییی شور باشه ک قضیه جداست

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
2738

من همیشه قورمه سبزی با رب درست میکنم امتحان کنن خیلی عالیه رب رو موقع پیاز سرخ کردن با پیاز سرخ کنن

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍

قرمه سبزی اصلش به همون سبز و سیاه بودنشه با رب که قرمز میشه.رب نزن عزیزم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2706