2737
2734
عنوان

چی میشه که پدرو مادرا انقدر خودخواه میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 128 پست
دیگه قرارع برای بار اخر بریم مشاور ببینیم که جدایی ب صلاحمونه یا ادامه دادن

به حرف دلت گوش بده اگه آدم خوبی بوده تو مدت زندگیتون از دستش نده.همیشه هم حق با بزرگترا نیست

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده من که گفتن اگه رفتی دیگه برای همیشه مارو فراموش کن این همون ادمی بود که خودشون انتخاب کردن

بالاجبار ازدواجتون دادن دیگه حق ندارن جداتون کنن

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2731
میدونم ولی وقتی تهدید میکنن  وقتی میبینی مریض هستن  نمیدونی دلت باید برای کی بسوزه اونا ...

لطفا اشتباه دخترعمه ی منو تکرار نکن و با شوهرت بمون 

باورکن طلاق بگیری پشیمون میشی و اوضاعت از اینم سختتر میشه

2738
میدونم ولی وقتی تهدید میکنن  وقتی میبینی مریض هستن  نمیدونی دلت باید برای کی بسوزه اونا ...

راست میگی خدایی ادم میمونه سر دو راهی

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
اگر شوهرت آدم خوبیه اصلا رهاش نکن  حتی به قیمت ندیدن پدرو مادرت چون بعدا ضربه ی بزرگتری میخور ...

زنگ زدم مشاورم گفت که اگر قصد ب برگشدن باشه باید خانواده هارو بزارید کنار تا چندوقت 

گفت اول باید جدا شید تا اوناببینن که این جنگ واقعا تموم شده

خیلی سردرگمم

2706