2726
عنوان

تنبلی تخمدان

64 بازدید | 9 پست

بچه ها من تنبلی دارم ماه قبل ک پریود شدم روز سوم پریودم تموم کرد این ماه دارو مصرف میکنم روز چهارم پریودم تموم نشده بنظرتون دارها اثر کرده تخمک گذاری نداشتم ممکن این ماه داشته باشم ممنون

ماه پیش خوردی این ماه میخوای تخم بذاری؟

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارہ منم دارم رفتم دکتر گفت از روز شانزدهم سیکل پریودی بخور خوردم ماہ بود دقیق پریود شدم اما شیش روز خونریزی داشتم هرسری سہ روز بود بعد دہ روزم پاک شدم تونستم نماز بخونم خیلی طول کشید

من ازدواج نکردم تو چطور؟

اگرتویکباربمنبگیبندہیمن          زعرشتبگذردخندهیمن♥️😍
2728
ارہ منم دارم رفتم دکتر گفت از روز شانزدهم سیکل پریودی بخور خوردم ماہ بود دقیق پریود شدم اما شیش روز ...

راستی ب من قرص دوفاستون داد

اگرتویکباربمنبگیبندہیمن          زعرشتبگذردخندهیمن♥️😍
آره خوب دکتر گفت تو یه ماه هم میشه

نه نمیشه مگر اینکه تخمدانات خود به خودی فعال بشه.اگر بخوای تخمک گذاری کنه بدنت همون ماهی که میخوری تخمک رو میذاره

چند وقته درگیرشی؟

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
نه نمیشه مگر اینکه تخمدانات خود به خودی فعال بشه.اگر بخوای تخمک گذاری کنه بدنت همون ماهی که میخوری ت ...

نمیدونم چن وقته ولی این ماه فهمیدم میخوام باردار بشم یعنی ممکن این ما هم تخمک گذاری نداشته باشم من سه ماه قبل کیت میزاشتم تخمک گذاری داشتم فقط این ماه نداشتم