2737
2734
عنوان

واقعا نمیفهمم ینی شماها انقد راحتین؟؟؟چه وضعشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3180 بازدید | 172 پست
کی میگه کمبود روغنه؟؟؟ انبارا پره رو نمیکنن ک گرون کنن تتمه جون مردمم در بیاد تموم شه بره

روغن دونه ای میفروشن دیروز اینترنتی دوتا ازمدلای مختلف خریدم قبلا همیشه مواد غذایی تعداد بالا بود تا چنتااااا میشد انتخاب کرد الان دسترسیو محدود کردن برای مردم

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
وقتی خیلی از اینجایی ها هم راضی هستن و خبر ندارن وقتی مردم خودشون دلسوز هم نیستن بنظرت کی میاد دلش ...

زمانهای قدیم قحطی میخواست بیاد خدا به یکی از پیامبرم بهش میگه برو به قومت بگو میخواد قحطی بیاد میره به قومش میگه میبینه مردم دارن از دیوارهای خونشون تونل مانند میزنند به خونه های هم زمان قیحطی بهم کمک کنند بعد چند وقت میبینه قحطی نیومد پیامبر به خدا میگه پس چی شد قحطی نیومد مگه من دیدم مردم به هم رحم میکنند من خدا هم به اونا رحم کردم قیحطی نشد دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهمون یدونه رو هم زورمون نمیاد بخریم 😔

انشالله خدا واسه همه درست کنه گلم. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2731
خب برید تو تاپیک صابون  و اینا تو پربازدید  خرج تون کم بشه ؛)

واقعا مسخرست خرج یه سال صابون ضد تومنم نمیشه

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
بچه ها ما اسیریم  رعیتیم  قبول کنین  البته ببخشید

یه جاهایی خودمون تقصیر کاریم خب دیروز رفتم پودرلباسشویی بخرم تمام قفسه هارو خالی کرده بودن ملت خب چه خبره مگه 

حالا کمتر بخریم مصرف ده سالو نخریم مصرف یه ماه دو ماه 

اصلا پودر نیست 

والله مردم چنان خرید میکنن ادم میمونه اینجا از کجا میارن . البته بخیل نیستیم و خدا بیشتر بهشون بده . ...

من از دید خودم میگم شاید بعضی از کسایی که خرید میکنن برای اینه تحمل گرونتر از اینو ندارن خود من اینطورم مثلا اسپری لباس زیر یا گاهی وسایل بهداشتی دوتاسه تا میخرم چون میترسم بعدا نتونم یا شرایط طوری بشه نخرم پول برای جای دیگه احتیاج بشه

انقد بخاطر اینو اون مثلا اتحاد بکنین فلان چی نخرین موندم که نتونسم واقعا اون چیزو بخرم چون گرون شد دیگه نمیتونم

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2738
یه جاهایی خودمون تقصیر کاریم خب دیروز رفتم پودرلباسشویی بخرم تمام قفسه هارو خالی کرده بودن ملت خب چه ...

بیشتر خود فروشنده ها احتکار میکنن گرون تر میفروشن

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  
یه جاهایی خودمون تقصیر کاریم خب دیروز رفتم پودرلباسشویی بخرم تمام قفسه هارو خالی کرده بودن ملت خب چه ...

اخهذخواهرجونم میگن 40 درصد داره گرون میشهدخوب همه رفتن که قیمت قدیم رو بخرن لااقل 

قیمت جدیو12 هست خوب نمیتونیم بخریم 

منم 5تا گرفتم باید میگرفتم چون قبمت جدید برام سنگینه 

اخه مام ادمیم به خدااا به پیغمبر کمرمون خم شده 

هیچی نمیتونیم بخریم 

بدبخت شدیم 

فقیر شدیم 

2706