2726

من 13 شهریور اخرین پریودم بود. 21 مهر با سونو واژینال ساک رو دید گفت 4هفته و 3 روز. کوچولو بود ساک. یک هفته بعد رفتم یه مطب دیگه سونو گفت 4 هفته ای. ولی نسبت به اون ساک قبلی ک دیدم بزرگتر بود. حدود 4 روز بعدش دوباره رفتم پیش دکتر خودم همون جایی ک اول سونو رفتم. سونو انجام داد واژینال. گفت 4 هفته و 6روز جنین هم تشکیل شده ولی کوچیکه که بخام صدای قلب بزارم. . درصورتی که 9 روز از دفعه قبلی که بهم گفته بود 4هفته و 3 روزه میگذشت. بعضی‌ها میگن یه هفته فلصله هست. خیلی نگرانم بچم رشد مناسب خودشو داره. گفت 2هفته دیگه بیا برا صدای قلب. میترسم برم بگن تشکیل نشده☹️ همش فکر این دوتا سونو میاد تو ذهنم میگم شاید رشد نمیکنه. 

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺

الان که خیلی زوده نگران رشدش باشی، نترس،  واسه من هم اون اوایل سن رو چند بار اشتباه گفتن تا هفت هفته که دیگه درست شد،نگران نباش ، سونوی زیاد هم خوب نیست برای جنین خصوصا واژینال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر سونو رفتی بمون همون ۸ هفته برو ، سونو ی زیاد ضرر داره 

خب الان نمیدونم بر طبق کدوم برم جلو که بدونم 8 هفته چندم میشه. 

2728
الان که خیلی زوده نگران رشدش باشی، نترس،  واسه من هم اون اوایل سن رو چند بار اشتباه گفتن تا هفت ...

هردفعه خواشتم سونو بشم کلی از دکترا خاطر جمعی گرفتم. 

هردفعه خواشتم سونو بشم کلی از دکترا خاطر جمعی گرفتم. 

اولین روز از اخرین پریودت رو حساب کن خودت، ببین چند هفته میشه، توی هفته شش یا هفت ضربان قلب رو میشه دید، سونوی زیاد برای جنین خوب نیست ، استرس نداشته باش مبارکت باشه گلم 😘

خب الان نمیدونم بر طبق کدوم برم جلو که بدونم 8 هفته چندم میشه. 

سونو واژینال دقیق تره ، سونو شکم ی هفته تا دوهفته فرق داره ، با آخرین سونو برو ، آخری پنج هفته بودی الان دو هفته تا ۳ هفته بعد برو 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
اولین روز از اخرین پریودت رو حساب کن خودت، ببین چند هفته میشه، توی هفته شش یا هفت ضربان قلب رو میشه ...

اگه طبق اون باشه که الان من 7 هفته ام. بر طبق زمان لقاحه نه پریودی

سونو واژینال دقیق تره ، سونو شکم ی هفته تا دوهفته فرق داره ، با آخرین سونو برو ، آخری پنج هفته بودی ...

من که همش واژینال بودو اینقد فرق داشت. باشه عزیزم ممنون که جواب دادی. برام دعا کن🙏

من که همش واژینال بودو اینقد فرق داشت. باشه عزیزم ممنون که جواب دادی. برام دعا کن🙏

استرس نداشته باش عزیزم من خودم وایسادم ۸ هفته برم با توجه ب پریودی ، ک ویار پیدا کردم رفتم دکتر سونو کرد گف ۶ هفته ای و صدا قلب هم گف کوچیکه نمیشه بشنوی دیگ بعدش تا غربالگری اول ک هفته ۱۲ بود نرفتم ، شمام استرس نداشته باش دیگ جنین رو دیده ، انشالله دو هفته دیگ میری صدا قلبشم می شنوی 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
استرس نداشته باش عزیزم من خودم وایسادم ۸ هفته برم با توجه ب پریودی ، ک ویار پیدا کردم رفتم دکتر سونو ...

ممنونم عزیزم خیلی اروم شدم. ان شاء الله که همیشه سلامت باشی