2737
2734
عنوان

کسی شوهرش راننده وانت هست؟

8289 بازدید | 21 پست

بچه ها راننده وانت برای بردن مبل و اسنپ هرچیزی خرج ادم درمیاد ؟

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شوهر دوستم وانت داره درامدش از ما بیشتره شکر خدا 

پس خداروشکر خوبه

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
اره چرا در نیاد شوهر خواهرم راننده وانته  درامدش خوبه

خداروشکر پس خوبه اخیش

2738
من مجردم ولی خب به اسنپ باید درصد بدی و اینکه به شرطی که خودش دست به بار نزنه خوبه وگرنه دیسک کمر ای ...

بنظرت درامدش خوبه ?

نرگس ما توکارمبلیم خودت خبرداری خب،پدرشوهرم تولیدی مبل داره شوهرم تولیدی سرویس خاب ونمایشگاه دارن سه تاوانت استخدام کردن باورکن اونی که نمایشگاه کارمیکنه من خودم سفارشارو فاکتور میکنم وادرس میدم ب وانت راحت کم کمش روزی200درامدشه،حتی روزای ک بار نداریم نمیاد واسه خودش یجا دیگع کارمیکنه کلا درامدش عالیه اگ راهشو بلد باشین،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
نرگس ما توکارمبلیم خودت خبرداری خب،پدرشوهرم تولیدی مبل داره شوهرم تولیدی سرویس خاب ونمایشگاه دارن سه ...

پس خداروشکر چون میخایم این کارو کنیم خودت بهتر از همه میتونی دیگه نمیتونه نجاری کار کنه یا کارای سنگین بکنه داداشش گفته من بار میدم بهت داداشش روکوبی داره گفته من بارامو میدم به تو به دوستامم میگم بار داشتن بدن به تو

پس خداروشکر چون میخایم این کارو کنیم خودت بهتر از همه میتونی دیگه نمیتونه نجاری کار کنه یا کارای سنگ ...

اره این خیلی خوبه عالیه حتما انجام بدهرببین شهرشما بزرگه تهرانین پایتخته میتونه روزی500تومنم بار ببره نرگس بیا خصوصی تابهت بگم

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
پس خداروشکر چون میخایم این کارو کنیم خودت بهتر از همه میتونی دیگه نمیتونه نجاری کار کنه یا کارای سنگ ...

ببخشید همسرتون رفت اسنپ بار، راضیه؟

چون همسر منم قصد داره وانت بخره بره اسنپ

به عنوان شغل دوم خوبه؟

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *
2706