2726
عنوان

شما هم مثل ما هستین؟؟؟؟😕😕

244 بازدید | 46 پست

انقد قرض‌داریم ک‌ نگو خیلی کم‌اوردیم...از اونایی ک‌پول قرض‌کردیم دارن زنگ میزنن پیام‌میدن پولشونو میخوان....اخه شوهرم چند ماهی بیکار بود 

موندیم ب خدا چیکار کنیم....

خدایا ی نیم نگاهی بنداز ب ما هم....

اینا تو رو اذیتت میکنن🖤نیومده خسته ات میکنن🖤 همه جوره من پشت توأم🖤بیا قایم شو پشت خودم🖤✨....من خسته ام میشه درکم کنی خدا.....

ما هم مثل شما 😔😔😔

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماهم مثل شماییم

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

مگه هنوزم پیدا میشن آدمایی که قرض بدن؟؟؟من تو خانواده کلی کارمند دولت داشتیم هیچکدوم ضامن واممون نشدن در صورتی که خودمم شاغلم😐

امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
ما بدتر از شماییم 

الهی

من یکی واقعا کم‌اوردم....

از همه خواسته هامون گذشتیم...

اینا تو رو اذیتت میکنن🖤نیومده خسته ات میکنن🖤 همه جوره من پشت توأم🖤بیا قایم شو پشت خودم🖤✨....من خسته ام میشه درکم کنی خدا.....
مگه هنوزم پیدا میشن آدمایی که قرض بدن؟؟؟من تو خانواده کلی کارمند دولت داشتیم هیچکدوم ضامن واممون نشد ...

برادر خواهر پدر مادر ....اینا قرض‌دادن بهمون...فک‌‌میکنی چقد گرفتیم کمترینش ۵۰ تومنه زیادش ۳ میلیون....

راستش ما قرض ندارم اما گرونی دیگه داره اذیتمون میکنه🤦‍♀️

شکر خدا بازم بهتر از قرض  هست....میتونی کم‌خرج‌کنی تا ب قرض نیفتی ....

2706