2726
عنوان

.....؟؟؟؟؟؟؟

256 بازدید | 18 پست

سلام مهربونا من ده روز پیش اقدام ب بارداری کردم بعد چهار روز زیرشکمم و کمر درد گرفت بعضی اوقات معدم بهم میریزه امروز دلم وحشتناک ترشی میخواد من که اصلا مزه ترشی دوست نداشتم،،،بنظرتون امکان بارداری هست یا نه؟این علایم نشونه چی میتونه باشه 

ب نظرم مبارکه😃

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از چهار روز از اقدام این علایم و پیدا کردی  

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2728

عزیزم حداقل باید ۶روز بگذره تا لانه گزینی بشه، اینقدر زود ویار نمیشه که

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

من وقتایی که میخوام ماهیانه بشم هم هوس هزار تا چیز میکنم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
پس چرا من اینجوری شدم منتظرتون نیاره برام دکتر

نه عزیزم برای هوس کردن ترشی و درد زیرشکم و کمر نیازی نیست بری دکتر😁

فقط استراحت کن شاید درد زیر شکم بخاطر لقاح باشه😍

تا زمان موعدت کار سنگین اصلا انجام نده و مراقب خودت باش

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اسي ببخشيد بچه ها توروخدا برام گزارش بزنيد😭 https://www.ninisite.com/discussion/topic/5294908/عنو ...

زدم

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
2706