2737
2734

پسر منم پنج سالشه اینجوره خیلی نگرانم تو مدرسه خیلی اذیت میشه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با مشاور مشورت کن اون راهکارای خوبی میده

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

استارتر عزیز، من معلم هستم و به شدت میبینم که این جور بچه ها در مدرسه چقدر اذیت می‌شوند تا قبل از مدرسه اجازه بده دنیا رو تجربه کنه، خودت لوس نکن، دنبال بچه نرو که کارهاش رو سامان بدی چه می دونم مدرسه مهدکودک، در جمع خانوادگی، گاهی اولیا میان مدرسه و از چیزهایی ایراد میگیرن آدم حرصش درمیاد میگم اینا تا کجا میخوان دنبال بچه لوس شون بدون، جالب اینکه تو جمع همسالان هم خیلی تحویلشون نمیگیرن چون میترسن حرفی بزنن یا کاری بکنن که مادر پدر بچه لوس بیاد شر به پا کنه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2738
آره

مستقل شو، سرکش نشو ولی واقعا سعی کن خودت کارهات رو انجام بدی، بگو خودم باید از پس مشکلاتم بر بیام، گریه و لوس بازی تعطیل، با مادرت درددل کن مشورت کن ولی خودت مسائل را حل کن، بپذیر که توی یه سری مسائل شکست عادی هست، دنبال بهترین بودن همیشگی نباش که وقتی نشد بخوره تو ذوقت

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...