2737
2734
عنوان

ماجرای دردناک بین من و مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 59 پست

اقا خو پست اول بگو چی میشه ایدز میگیری

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص مال خواب سالمندانه و همچنین برای اختلال دو قطبی...چند سال قبلش من با همون چمدون پدر بزرگم و بردم مسافرت کرمان که برای آخرین بار خواهرش و ببینه که توی بستر مرگ بود خواهرش

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2731

قرص پدر بزرگم از اون سال توی چمدون مونده بود و مادرشوهرم به من تهمت زد که دختره روانیه و قرص اعصاب میخوره

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2738

بابابنویس زود دیگه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

به شوهرم فشار میآورد که باید طلاقش بدی چون قرص میخوره ...من برای شوهرم توضیح دادم و به اصرار شوهرم هرگز به روش نیاوردم که میدونم بهم تهمت زده

2706