2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر بیشعورایی که رعایت نمیکنن 

کلی خانواده که رعایت میکنن عزادار شدن

اگر کسی کمی علم داشته باشه میدونه سیستم ایمنی بدن همه یکسان نیست

بعضیا ریه هاشون بیماره 

دارو میخورن

ضعیف ترن

بعضیام به میکروب عادت دارن آنقدر کثیف زندگی میکنن که بدنشون با آلودگی خو گرفته 

الان گرفتار اون کم خردایی هستم که رعایت نمیکردن

2731

نباید خیلی خیلی سخت گرفت موادضدعفونی کننده ریه روضعیف میکنه بعضیاتوماشین شخصیشونم2ماسک میزنن این اشتباست

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2738

فقط این و بدون که ازت نمیگذرم حق الناس گردنته. یکی مثل من که زندگی زهرمارش شده یادم نمیاد کی رنگ بیرون و دیدم افسرده شدم همش استرس و دلهره این و دارم که نکنه عزیزم بگیره نکنه از دستشون بدم...اونوقت  یکی مثل شما!!!!

بنظر من اصلا ربطی نداره 

ما هم رعایت میکردیم 

ولی گرفتیم خانوادگی

فقط هم اسپری و ماسک میزدیم 

دخترم نه سالش بود پیش ما شکرخدا نگرفت

دخترعموم توی خونشون مامان و باباش بودن اون 14 سالش نگرف

خونه بابام عمم آسم داشت نگرف ازشون 

بیماری مرموز و‌کثییفی هست هیچکس نمیفهمه چیه 

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

وقتی گرفتی افتادی مردی میفهمی

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

نی نی سایتم که شده پر از دروغ و فریب...

انگار ما کم عقلیم که میخوان اینجوری رومون تاثیر بزارن...

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706