2733
2734

ما که اصلا رعایت نمیکردیم خداروشکر نگرفتیم ولی خانواده عموم که اینهمه رعایت میکردن گرفتن تازه بابا و داداشم و نامزدم با عموم روبوسی کرده بودن هنوز نمیفهمیدن کرونا داره ولی خداروشکر نگرفتیم😑 انشالله به امید خدا هیچکس نگیره و همه سالم و سلامت باشن برا سلامتی خودتون و عزیزاتون ودرامان ماندن از بلا و بیماری صلوات بفرستین

(بگم که من از امروز تصمیم حدی گرفتم رعایت کنم حتی به خانوادمم تذکر بدم😂😂)

برات متاسفم

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتیش ب پنبه پاک میوفتع 

**** دقت کنید منظورم از پاکی ماسک زدنه نه چیز دبگه ای 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2738

دلیلش روشنه به خاطر استفاده بیش از اندازه از مواد ضدعفونی کننده 

ریه ضعیف میشه و یه سرما خوردگی ساده میشه کرونا

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

اصلا اینطوری نیست شاید گرفتی خوب شدی تو بعضیا نشون نمیده بعد همه جا گشتی به بقیه دادی 

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

اسی دلت جنجال میخادا

تو تاپیک قبلی کلی بدوبیراه گفتن چرا باز زدی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

دقیقا همینطوره👌😁

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2706