2733
2734
عنوان

تناسخ

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 44 پست
یعنی واقعا وجود داره تناسخ.مثلا ممکنه زندگی بعدیمون گاو باشیم مثلا

یه عده اعتقاد دارن...یه عده نه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا من با این همه بدبختی قبول کردم به دنیا بیام.اگه واقعا این چیزارو دیده باشم و قبول کرده باشم ح ...

نمیدونم ولی من خودم میگم شاید اون زندگی که ما قبول کردیم بر اساس تصمیم های درستی بود که قرار بود بگیریم و نگرفتیم...من عالم زرع و اعتقاد دارم..چون بارها شده که مثلا به خودم میگم این صحنه و انگار قبلا دیدم...یا یبار مثلا خاله داشت ظرفا و میبرد من چند ثانیه زودتر دیدم که ظرفا از دستش میفته و دقیقا همین اتفاق افتاد

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2731
یعنی واقعا وجود داره تناسخ.مثلا ممکنه زندگی بعدیمون گاو باشیم مثلا

اره همه موجودات 7 دفه زندگی میکنن تا اشتباهاتشونو جبران کنن حتی اسلام هم اینو تائید کرده اگه علائم اینکه این اولین زندگیت نیستو داری ینی تو زندگی قبلیت موجود خوبی بودی که الان لیاقت انسان بودن رو داری

من ک مث سگ میترسم زندگی بعدیم سوسک شم😂😂

Peace

تناسخ به هیچ وجه درست نیست ولی خدا خودش گفته انسان تو جهان های مختلف زندگی کرده ولی خودش به یاد نمیاره شما هم بیاد نمیاری فقط ی حس الکیه هر چقد تو جهان های قبلی بهتر زندگی کنیم تو جهان بعدی ب کمال تزدیک تریم

اگه دنیای قبلی وجود داشت پس احتمالا  من یه کوالای  بی خاصیت بودم الان دارم تاوان پس میدم 😅😅😅

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
اره همه موجودات 7 دفه زندگی میکنن تا اشتباهاتشونو جبران کنن حتی اسلام هم اینو تائید کرده اگه علائم ا ...

آره خب...تو نت خوندم که بعضیا زندگی قبلیشونو یادشونه

آره خب...تو نت خوندم که بعضیا زندگی قبلیشونو یادشونه

این کار ممکن نیست مگ اینکه طرف انرژی درونشو ازاد کرده باشه یا مثلا با هیپتونیزم

یه دفم شنیده بودم ک اگ به یه کشور غیر کشور خودت علاقه خیلییی زیادی داشته باشی ب احتمال زیاد زندگی قبلیت اونجا بودی😱😱

Peace
این کار ممکن نیست مگ اینکه طرف انرژی درونشو ازاد کرده باشه یا مثلا با هیپتونیزم یه دفم شنیده بودم ک ...

آره😅....من گمونم فرانسه بودم😂

نمیدونم چه گندی زدم اونجا افتادم تو ایران😅

ولی یه زنه بود که زندگی قبلیش تو مصر بود...همه چیز یادش بود...تو نت سرچ کن میاد

آره😅....من گمونم فرانسه بودم😂 نمیدونم چه گندی زدم اونجا افتادم تو ایران😅 ولی یه زنه بود که زندگ ...

منم عاشق هندم میپرستم هندو ☹️😂

اونا الکیه فقط برای بازدید از سایت

Peace
2706