2726
عنوان

تناسخ

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 44 پست
تناسخ وجود داره وقعا?

اعتقادي بهش ندارم شخصا

بيشتر هندي ها بهش اعتقاد دارن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی خدا اول از خودمون اجازه گرفته که مارو به این دنیا بیاره?

میگن تو عالم زرع..همه زندگی ما بهمون نشون داده شده

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
تناسخ وجود داره واقعا?

ب شخصه تناسخ قبول ندارم

یه مامان عصبی ولی در این حال مهربون و دل نازک😁دارم تمام سعی خودمو میکنم مشکلاتیو که توزندگیم از سربی تجربگیم به وجود اومدن درست کنم به امیدویاری خدا🙏🌷
2728
هر عملی عکس العملی داره کار بدی کنی سرت میاد  کار خوبم کنی جبران میشه  اینم دقیقا در مو ...

آره ولی این میگه که ما قبلا تو یه دنیای دیگه زندگی کردیم و اینجا جهنم اونجاست..یعنی میگه ما یه زندگی قبلی داشتیم...کارما فقط مال این دنیاست

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
هر عملی عکس العملی داره کار بدی کنی سرت میاد  کار خوبم کنی جبران میشه  اینم دقیقا در مو ...

مثلا من قبلا درمورد کسی حرف زده بودم میگفتم فلانی معتاده و زنشم باهاش پایست و فلان.الان سر خودم اومده تو ۱۹ سالگی مث سگ افسرده شدم

آره ولی این میگه که ما قبلا تو یه دنیای دیگه زندگی کردیم و اینجا جهنم اونجاست..یعنی میگه ما یه زندگی ...

من تقریبا به این اعتقاد دارم که وقتی بمیرم دوباره جای دیگه به دنیا میام

مثلا من قبلا درمورد کسی حرف زده بودم میگفتم فلانی معتاده و زنشم باهاش پایست و فلان.الان سر خودم اومد ...

این کارماست...نه تناسخ

میگن تو عالم زرع..همه زندگی ما بهمون نشون داده شده

خب چرا من با این همه بدبختی قبول کردم به دنیا بیام.اگه واقعا این چیزارو دیده باشم و قبول کرده باشم حتنا باید آخرش خوب شه همچی که قبول کردم.همیشه همینجور نمیمونه لابد

آره ولی این میگه که ما قبلا تو یه دنیای دیگه زندگی کردیم و اینجا جهنم اونجاست..یعنی میگه ما یه زندگی ...

نه جایی خوندم که عکس العمل کارما زمان حالیش نیس شاید تو زندگی بعدیت سرت بیاد

به هر حال حرفش هیچ ربطی به تناسخ نداشت

اخه تناسخ ینی روح از کالبد جدا شه و به میزان گناهان و کار های خوبی که انجام دادی بری تو کالبد موجود دیگه ای(انسان، حیوان،...) 

Peace
مثلا من قبلا درمورد کسی حرف زده بودم میگفتم فلانی معتاده و زنشم باهاش پایست و فلان.الان سر خودم اومد ...

خب دیگ به این میگن کارما 

منم هر کار میکنم نتیجشو خیلیییی زود میبینم😭😂

Peace
نه جایی خوندم که عکس العمل کارما زمان حالیش نیس شاید تو زندگی بعدیت سرت بیاد به هر حال حرفش هیچ ربط ...

یعنی واقعا وجود داره تناسخ.مثلا ممکنه زندگی بعدیمون گاو باشیم مثلا

نه جایی خوندم که عکس العمل کارما زمان حالیش نیس شاید تو زندگی بعدیت سرت بیاد به هر حال حرفش هیچ ربط ...

آها...چه جالب😞

2706