2410
2553
عنوان

تناسخ

743 بازدید | 44 پست

دخترا کی مث من فکر میکنه تو یه دنیای دیگه مرده و اینجا برزخ هست و داره تاوان پس میده .مثلا من احساس میکنم یه کارای بدی کردم یا غیبت کردم الاک داره عین همون سرم میاد 

احساس میکنم قبلا جای دیگه زندگی کردم

یعنی این چیزا واقعااا وجود داره?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اين ربطي به تناسخ نداره فك كنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم همین احساسو میکنم...ینظرپ تو زندگی قبلیم آدم بدی بودم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2714

منم گاهی حس می کنم 

اما عمیقا یه باوری رو قبول دارم 

این که خداوند در عالم زرع همه جیزا رو بهمون نشون داده و ما انتخاب کردیم که با وجود همه ی اون ها به دنیا بیاییم

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
به این میگن کارما عزیزم  تناسخ خیلیییی وحشتناکه

کارما این نیست ها...یچیز دیگه هست

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

تناسخ ی چیز جدا گونه اس ربطی ب دنیای دیگ نداره 

یه مامان عصبی ولی در این حال مهربون و دل نازک😁دارم تمام سعی خودمو میکنم مشکلاتیو که توزندگیم از سربی تجربگیم به وجود اومدن درست کنم به امیدویاری خدا🙏🌷
منم گاهی حس می کنم  اما عمیقا یه باوری رو قبول دارم  این که خداوند در عالم زرع همه جیزا ...

یعنی خدا اول از خودمون اجازه گرفته که مارو به این دنیا بیاره?

منم گاهی حس می کنم  اما عمیقا یه باوری رو قبول دارم  این که خداوند در عالم زرع همه جیزا ...

من موندم تو زندگیم چی دیدم که قبول کردم😕

2706