2726

سلام پسر خواهرشوهرم علائم بیش فعالی رو داره یعنی از ۱۲تا علائم ۱۰تاشو داره ۴سالشه میشه کسانی که این تجربه رو دارن راهنمایی کنند ویه دکتر خوب برابیش فعالی در مشهد

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم میشه بگی چه علائمی داره؟؟

بیقراره یه لحظه یه جا بند نمیشه خواب نداره کلماتو برعکس میگه گاهی بی هواست 

@momo97    

سلام عزیزم حتما به یک مشاور کودک باتجربه مراجعه کنیدچون واقعا مسئله مهمی هستش؛(چندتاجمله دراین مورد میگم که صحبت ای یه روانشناس کودک هستش )به والدینشان بگید به هیچ وجه دعواش نکنن وقتی در ادای کلمات مشکل داره سرش داد نزنن یا اجازه ندن کسی مسخرش کنه بچه های بیش فعال به شدت باهوش و با استعداد هستن ولی اگر باهاشون درست رفتار نشه متاسفانه به شدددددت سرخورده و عصبی میشن ولی اگر نحوه رفتار با اینگونه بچه ها را بدانیم بسیار پیشرفت میکنند  به مادرشون بفرمایید تا سن 12سالگی فرصت دارن با کمک مشاور و رفتار درست خودشون کمک کنن تا فرزندشون پیشرفت کنه اینجور بچه ها به شدددددت پرانرژی هستن مدام میخان بالاپایین بپرن در این مورد به هییییییچ وجه کسی مانع نشه درحد امکان پدربافرزندش در این مورد همکاری کنه اجازه بدن کودک روی  مبل و رختخواب ها بالا پایین بپره گاهی پدر یک طناب به کمر خودش ببنده و سر دیگر طناب را به کمر کودک ببندن و اجازه بدن تاجایی که دوست دارد بدود البته این مورد برای منازل آپارتمانی هستش که جایی برای دویدن و بازی بچه ها نیست اینگونه بچه ها در مدرسه وقتی معلم یک سوالی ازشون میپرسه حتما باید بیاد وسط کلاس و با بپر بپر جواب بده اگر در این مورد معلم کودک رادعواکنه یا انتظار داشته باشه مثل بقیه دانش آموزا سر جاش بایسته و جواب بده اون لحظه واقعا بچه از درس زده میشه و به قولی میشه تنبل کلاس. سارینا جان اینا صحبتای یک روانشناسه ولی نمونه اش را داشتیم دیدم ولی خب متاسفانه به دلیل عدم آگاهی والدین با ایشون درست رفتار نشده تبدیل شده به یک آدم عصبی و بد اخلاق ولی به شدت با استعداد که متاسفانه هیچ وقت نتونسته تو زندگی تصمیم درست بگیره   

😍😍خدایا شکرت
سلام عزیزم حتما به یک مشاور کودک باتجربه مراجعه کنیدچون واقعا مسئله مهمی هستش؛(چندتاجمله دراین مورد ...

مو مو جان خیلی ممنون که انقدر قشنگ توضیح میدی اینجور که فهمیدم شما مشهد زندگی میکنید میشه به من مشورا بدبد احساس میکنم آدم سردو گرم کشیده ای هستید

مو مو جان خیلی ممنون که انقدر قشنگ توضیح میدی اینجور که فهمیدم شما مشهد زندگی میکنید میشه به من مشور ...

سارینا جان ممنون از لطفت عزیزم

من مشهد زندگی نمیکنم عزیزم ولی اگر سوالی داشتین که بتونم کمک کنم حتما د رخدمتم کوتاهی نمیکنم

😍😍خدایا شکرت
سارینا جان ممنون از لطفت عزیزم من مشهد زندگی نمیکنم عزیزم ولی اگر سوالی داشتین که بتونم کمک کنم حتم ...

سلام عزیزم من احساس میکنم دخترم بیش فعاله و پرخاشگری داره دارم دیوانه میشم نمیدونم دیگه چیکار باید بکنم خییییلی ب شدت باهوشه ولی عدم توجه داره و یکاری رو میخواد انجام بده مثلا جای درست پازل رو پیدا نکنه خیلی عصبی میشه وسایلاشو پرت میکنه سرشو ب زمین میکوبه گریه میکنه و جیغ میزنه برای حرف زدنشم فقط حرف هارو حفظ میکنه مثلا ازطرف من صحبت میکنه میخواد بگه جیش دارم میگه جیش داری یا آب میخوایی یا ب جای بغلم‌کن میگه بیا بغلم وقتی بهش تذکر میدم درستشو میگه بلده ولی ب شوت بدون فکر حرف میزنه
برای گفتن هیچ کلمه ای مشگل نداره همه چی بلده هم خوندن انگلیسی هم اعدادش هم حروفش هم رنگ ها ب انگلیسی و هم ب فارسی و درکل خیییلی باهوشه اما برا حرف زدنش ک کم جمله میگه همش باید جواب سوال رو تکرار کنیم بگیم بهش بگو مثلا فلان یا هرچیزی باید حتما جواب هر حرفی رو بگیم بهش این عصبی بودنش تورو خدا کمکم کن و چیکار کنم