2726

من دوساله ازدواج کردم تنبلی تخمدان و پلی کستیک دارم وزنم هم بالاست

دکتر زنان رفتم یه سری دارو داد و گفت وزنتو کم کن

نتونستم وزنمو کم کنم

بچه خیلی دوست دارم اما چون وزنمو کم نکردم فعلا اصلا بهش فک نمیکنم اما از طرفی چون میدونم بخاطر تنبلی و پلی کستیک باردار نمیشم جلوگیری ندارم

اما گه گاهی توهم بارداری میزنم و حس میکنم باردارم 

حالا امروز همسرم با یکی از دوستانش ک رفت و امد داریم حرف میزد خانوم ایشون باردارع

منم پیاماشونو خوندم داشت از لذت های بابا شدن و دختر دارشدن میگفت 

و خبر بچه دار شدن سه تا دیگ از دوستای همسرمو داد

همه ما باهم ازدواج کردیم حالا خانومای اونا باردارن و بچه دار همزمان و فقط منم که...

یهو حالم بد شد اعصابم ریخت بهم و بهم فشار عصبی وارد شد

بخدا حسادت نکردم امادارم غصه میخورم

نکنه باردار نشم هیچوقت 😭😭😭😭😭

کاش منم سالم بودم و وزنم کم بود

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشی بابا 

خیلی ها رو میشناسم   تنبلی  تخمدان داشتن و ۰۰۰

ولی باردار  شدن 

غصه خوردن نداره  که   یکی  سال اول  باردار میشه یکی دو سال  بعد  یکی سه و ۰۰۰۰

بدن همه که  یکی نیست  

2728

نه عزیزم حسادت نیس انشالله که ب مراد دلت میرسی

یه مامان عصبی ولی در این حال مهربون و دل نازک😁دارم تمام سعی خودمو میکنم مشکلاتیو که توزندگیم از سربی تجربگیم به وجود اومدن درست کنم به امیدویاری خدا🙏🌷

این حرفو نزن وتوکل کن به خدا 

کار اون اشتباه بود که وقتی میبینه بچه ندارید میاد خبر بچه دارشدن بقیه رو هم میده🙄

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)

خب تنبلیو بزار کنار از همین امروز رژیم و ورزشو شروع کن و فعلا جلوگیریم کن چون برای بارداری باید بدنت سالم باشه

عجله هم نکن

عزیزم منم سندرم تخمدان پلی کیستیک بودم .چند سال باردار نشدم البته دومین بچه را میخواستم .دکتر و دوا هم کردم فایده نداشت .البته وزنم کاملا نرمال بود و اضافه وزن نداشتم ۵۲ کیلو بودم اما یه بنده خدا گفت خودت وهمسرت و ببند به گرمیجات منم همین کار و کردم بعد از دقیقا ۳ ماه نتیجه گرفتم .به نظرم تو هم امتحان کن

خوشگلم فقط اقدام کن و نترس . خیلیا از نظر خودشون خیلی هم سالمن ولی بچه دار نمیشن خیلیا هم فک میکنن بخاطر مشکلی مثل تنبلی باردار نمیشن ولی خیلی خوب و راحت هم اتفاقا باردار میشن. پس به این چیزا فکر نکن تحت نظر پزشک با توکل به خدا اقدام کن 

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   
2706