2703
2553

نه عزیزم به منم گفتن ،نگران نباش مد جدید سونوگرافیهاست،به اکثر مادر ای باردار میگن ،بعد به دنیا اومدن بچه خود به خود خوب میشه،وقتی یادم میاد سر این موضوع چقد غصه خوردم حرصم میگیره،الکی ذهنت رو درگیر نکن

نه عزیزم به منم گفتن ،نگران نباش مد جدید سونوگرافیهاست،به اکثر مادر ای باردار میگن ،بعد به دنیا اومد ...

خیلی نگرانم هز آنومالی تا الان سونو رو ۳ هفته بعد تکرار کردم گفت خوبه پیشرفت نکرده چون عموم سندروم دوام پپن ترسیدم تمام غربالگریا خوب بودش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی نگرانم هز آنومالی تا الان سونو رو ۳ هفته بعد تکرار کردم گفت خوبه پیشرفت نکرده چون عموم سندروم د ...

توکلت به خدا باشه ایشالله بچه ات به سلامتی و سالم میاد بغلت

2720
خیلی نگرانم هز آنومالی تا الان سونو رو ۳ هفته بعد تکرار کردم گفت خوبه پیشرفت نکرده چون عموم سندروم د ...

من خواهر شوهرم رو گفتن خیلی زیاده ورمش کلی هم حرص میخورد فشارش میافتاد به دنیا اومد پسرش بردیم سونو گفت هیچ مشکلی ندتره

من همانم که تو غمگین شوی میمیرم 😘😘😘😘

پسر من بود

من تو بارداری مردم و زنده شدم 

وقتی فکرشو میکردم که یه بچه نوزاد درد داشته باشه و نتونی براش کاری بکنی دیوانه کننده بود

قبل بدنیا اومدن پسرم رفتم دکتر ارولوژیست

اون گفت اکثرا بعد بدنیا اومدن خوب میشن جای نگرانی نیست

و همینطور شد

پسرم تو یک ماهگی دوباره سونو شد

خداروشکر خود به خود خوب شد

الکی نگران نباش

ما هم این راه ها رو رفتیم

🧿 آن همه اسپند که میسوزانیم از چشم حسود در امان می مانیم🧿
2714
نه عزیزم به منم گفتن ،نگران نباش مد جدید سونوگرافیهاست،به اکثر مادر ای باردار میگن ،بعد به دنیا اومد ...

منم انقد ناراحت شدم حد نداشت گوگل هم که ماشاءالله روحیه میده تا اینکه تو سرچ نی نب سایت خوندم خیلیا این مشکل و داشتن و رفع شده اروم شدم

آخه من عموم سندروم دوان

توکل کن بخدا

انشالله که اون چیزی که فک میکنی نیست

درست ژنتیک مهمه

ولی صددرصد که نیست

🧿 آن همه اسپند که میسوزانیم از چشم حسود در امان می مانیم🧿
2706