2737
2734

ده ماهه کات کردیم تازه فهمیدم بعد دو ماه کاتمون وارد پیجم شده ب نظرتون چه دلیلی داره وقتی حالمو نمی پرسه خیلی عصبانی شدم میخوام برم بش بگم چرا اینکارو کرده ولی غرورم نمیزاره پیم بدم بهش چیکار کنم؟😔

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخاد ببینه با کسی هستی یا نه

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
2731

دوستم کات کرده بود

رلش پیجشو هک کرد 

دایکرتای دوستاشو خوند و نمیدونم چجوری شماره پدره و پیدا کرد همه چیو گذاشت کف دست پدره بعد جالبش اینجاست گفت ک ب دخترت بگو دست از سرم برداره وگرنه میام در خونتون ابروتونو میبرم😐

Peace
پشیمونه میخواد برگرده اما غرورش نمیزاره. حالام هک کرده که ببینه با کسی هستی یا ن. کنترل اط راه دور. ...

اره واقعا خاک تو سرش هیشکی قدر این مغرور نیس

2738
دوستم کات کرده بود رلش پیجشو هک کرد  دایکرتای دوستاشو خوند و نمیدونم چجوری شماره پدره و پیدا ...

اون دیگه ببین کی بوده😂 نه این تو ۸ماه هیچ کاری نکرده ک منم نفهمیدم تازه چن روزه فهمیدم بس ک احمقم

چجوری بایدبفهمیم هک شدیم یانه؟

تنظیماتو میزنی نوشته امنیت اونو بزنی فعالیت ورود ب سیستم هس اونم بزنی نشون میده کی ب غیر خودت هس