2726
عنوان

نگهداری سبزی

314 بازدید | 33 پست

چیکار کنم سبزیم تازه بمونه بعد دو روز پژمرده میشه قابل استفاده نیست

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشورش هرموقع خواستی بخوری بشور تو قابلمه یا پلاستیک نگه دار

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2728

من سبزیم تا یک هفته هم میمونه بعد از اینکه شستم نمیزارم کامل خشک بشه یه کم که آبش رفت میریزم تو کیسه سبزی که لایه داخلش پارچه و لایه خارجیش از جنس سفره است بعد میزارم یخچال

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

من اين دفعه پاك كردم شستم تو زيپ كيپ ريختم باورم نميشد حدود ده روز مثل روز اولش تازه موند

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
داخل کیسه پارچه ای بزار و تو یخچال باشه. 

ممنون بشورم بزارم یا همینطور خشک

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

ببین تنها راهش اینه پاک کنی و نشوری بزاری یخچال، هر مقدار خواستی استفاده کنی ، همون موقع بشوری و ضدعفونی کنی

چون خود شستن باعث میشه زود خراب بشن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

تو این کرونا مگه میشه سبزی نشسته گذاشت یخچال😐

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

یه چیز عالی بت میگم.بزار تو قابلپه روحی درشم بزار.محشره.فقط هرچی خشک تر باشه طولانی ترمیموته.من اگه سبزی بگیرن زیاد.نصفشو پاک میکنم ولی نمیشورم و میزارم تو قابلمه روحی کلییی میمونع.تاشسته ها خورده بشن اونارو میشورم

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2706