2726
عنوان

خرید طلا از خواهر شوهر

400 بازدید | 19 پست

سلام عزیزان وقت بخیر،من به زودی عروسیمه،الان نامزم عقد نکردم،البته بخاطر شرایط کرونا و وضعیت اقتصادی تصمیم گرفتیم جشنی نگیریم ناگفته نمونه برای نامزدیمم فقط یه انگشتر اوردن اونم خودم انتخاب کردم،نامزدم از لحاظ موقعیت شغلی شغلش خوبه شغل خودمم خوبه،ولی چند ماهه بخاطر یه سرمایه گذاری وضعیتشون خوب نیست و این روند تا به سود دعی برسه چهار پنج ماهی طول میکشه،و زمان عروسی ما دو سه ماه دیگست،نمیتونیمم تا شش ماه دیگه وایسیم بخاطر یه سری مسایل،

مشکل اصلی اینه نامزدم بخاطر شرایط مالی خانوادش نمیتونه ازشون کمک بخواد و همه چی بر دوش خودشه،و اگر بخواد طلا بگیره باید یا وام بگیره یا از دوستاش قرض بگیره،حالا خواهرش بهش یه پیشنهاد داده،که مثلا 20 گرم طلا داره اونو بده به ما،که ما بفروشیم و طلا برای من بگیرن،و چند ماه دیگه که وضعیت نامزدم خوب شد به اندازه 20 گرم براش طلا بگیرن

خانواده من میگن برو بدل بخر ولی این کارو نکن،ولی من میترسم اینجور یاد بگیره و هیچوقت چیز زیادی برام نخره اخه انگشتر نامزدیمم ظریف برداشتم الانم بخوام طلا نخرم حس خوبی ندارم،

نظر شما دوستان چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هم نظرم با مادرت کاملا

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
20 گرم بعدا گرون تر میشه و الان شما طلای دست دوم بهتون میده اما اون موقع اجرت هم داره 

بله کاملا درسته 

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤

نه نکن بعدا بخر 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

اسی واقعا متوجه نمیشی؟طلای دست دوم ارزون بعت میده طلای نو بگیره تازه چقدم سود میکنه بزه بالاتر

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤

کار غلطیه ...بهترین راه اینه که حد وسط رو بگیری ..به جای 20 گرم طلا ..10 گرم واست بخره و بعدا تکمیلش کن ...مثلا گردنبند بخر بعد بگو چندماهه دیگه واسم دستبند و گوشوهرشو بخر 

چه خواهرشوهر خوب و دلسوزی ...

اول شوهرت رو بشناس ببین جنبه داره یا نه اگه داره که قبول کن

خواهرشوهرت هم که خودش راضیه 

خودش راضیه اشکالی نداره ...

من بودم برای برادرم از این کارا نمی کردم ..هر چند منم بی محبتی و بی معرفتی دیدم ازشون که اینجوری شدم

سلام این کارو نکن شوهرت کلی ضرر می کنه از زندگیه خودتون کم میشه تو گذشت کن واسه شوهرت چرا خواهر شوهر آخه یعنی زندگی ارزش این مهربونیارو نداره یا طرفت ارزش این گذشتو نداره؟

بیشتر فکر کن طرز فکرت جالب نبود

2706