2733
2739
عنوان

وکیل حقوقی مهریه داریم ؟

115 بازدید | 12 پست

شوهرم بیکاره و بدهکاره. خونه وماشین هم نداره. اونوقت این اقا هر یکماه درمیون یکماه میره قهر و برمیگرده دوباره خودش. حالا الان یه هفته رفته قهر خونه مامانش. با مامانشم صحبت کردم گفت خب مرد خونه پدریش نره کجا بره حتما ارامش نداشت اومد بعدم گفت اینجا چون خونه توئه اون رفت  . (البته با ارومی حرفیدیم). الان بهترین کار چیه ؟ میخام اینکار رو تکرار نکنه؟ اخه تا بگم بالا چشت ابروئه یکماه میره قهر باز برمیگزده.....نمیتونم این رفتارشو تحمل کنم واسم سخته مرد قهرو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چه مرده مسخره ای.انگار زنه اه.یه ماه میره خرجیم نمیده؟؟؟از کجامیخوری؟

خانوادم فقط ابرو براشون مهمه فقطططططط 

اخه من قبلا عقد یکماهه ناموفق داشتم که طرف فامیل بود . وپدرم بسیار وجه محترم ومردمی داره

2738

منم خیلی مشکل دارم شوهرم رفته شهرستان خونه باباش منم امدم خونه بابام خرجی بهم نداد بلاتکلیفم بچه ندارم راحت میتونم برم سر کار پرستارم. ولی نمیدونم چکار کنم طلاف بگیرم یا نه. از وقتی بورس لعنتی اینطور شد تمام دارایش تو بورس سوخت خونه داشتیم فروختیمش گذاشت بورس.افسرده شده 

وای پرستاری موقعیتت خوبه .من اگه پرستار بودم وشاغللمیشدم جدا

از اینده بعد طلاق میترسم سنم ۳۶ ساله م دیروز رفتم برا کار گفتن از شنبه بیا سر کار ولی شوهرم نمیدونه رفتم دنبال کار منتظرم بیاد ببینم میخواد چکار کنه