2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خواستگاری یه خانم مطلقه نمیرین خب؟ اینجوری بیشتر همو درک میکنید 

واسم فرقی نداره

فعلا تا چند سال دیگه  خبری نیست

فقط بعضی موقع ها نظرات رو میخونم ، دیدگاه ها بیشتر منفیه

اره عزیزم من همسرم قبل من نامزد بود اماباانتخاب خونواده منوعاشقونه انتخاب کرد وواقعامن خوشبختم ماشالله راضیم خداییش اززندگیم ان شاء الله همه هم خوشبخت بشن 

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
2728
جالبه خانواده راضی بودن و من مخالف صددرصد شیش ماه توی عقد بودن و اون دختره که الان ازش متنفرم میمیر ...

وا مثل اینکه اول اون بوده ها بعد چطور دلت میاد پشت سر مرده اینجور بگی به جای خدا بیامرزیته؟

اره منم مخالفم باید بره با به نفر عین خودش ازدواج کنه اینجودی قدر همو بیشتر میدونن کلا ادما تو زندگی مسترک دوم‌میبینن اون امال و ارزوها تو فیلمه و همه ادما همه عین همن و هر ادمی هم خوبی داره هم بدی هیچ زن یا مردی هم کامل نیست اکثرا وقتی ازدواج دوم میکنن میبینن اولیه بهتر بوده تازه 😅اما دیگه نمبشه به عقب برگشت فقط زن و مردی حالشون از ازدواج اولشون بهم‌میخوره که خیانت دیدن وگرنه همه دعواها تو همه زندگبا هست و نمک زندگیه 

2738

اگر دختر بودم نع

کلا دوست داشتم با کسی که مجرده ازدواج کنم

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
چون که با شوهر من بوده 😐 حالا خوبه رابطه جنسی کامل نداشتن وگرنه دیگه دق میکردم من از خودش خانوادش ...

بابا تو دیگه کی هستی😅حالا خوبه اول شوهر اون بوده و در نبود اون ،تازه تو به چشم شوهرت اومدی و گرنه که انتخاب اول شوهرت اون بوده. اگه زنده بود چه میکردی😅 

2706