2733
2734

اگه زنشو خودش طلاق داده هرگز چون از قدیم گفتن زن مردرو زن بده طلاق دادرو... 

اگه همسرش خودش طلاق گرفته حتمن تحقیق میکردم علتشو پیدا میکردم 

اما در کل شما موقیت های بهتر بیشتری پیدا خاهی کرد سری که درد نمیکنه دستمال نبند همه اولش عاشقن پس خیلی عشق و ملاک قرار نده

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله حرفتون منطقیه ولی من اگه زبون باز کنم کل دنیا حق رو به من میده

خب قطعا هرکسی یه طرفه بره پیش قاضی راضی برمیگرده

البته هستن خانمایی هم که مسبب طلاق میشن و زن زندگی نیستن

اما تعداد اقایون خیلی خیلی بیشتره

چون تو ایران زنا معمولا تا دقیقه نود تو زندگی میمونن و تحمل میکنن چون قوانین و عرفمون ضد زنه.

{ خانم هستم }
چرا ازش متنفری    مرده که...

چون که با شوهر من بوده 😐 حالا خوبه رابطه جنسی کامل نداشتن وگرنه دیگه دق میکردم من

از خودش خانوادش فامیلاش از همه بدم میاد

کاش زودتر می مرد وارد زندگی شوهر من نمی شد😕

تا یه مدتی اکثر تاپیکام در مورد سوالات پیش پا افتاده آشپزیه، پیشاپیش ممنون از کسایی که صبورانه منو راهنمایی میکنن 
2738
خب قطعا هرکسی یه طرفه بره پیش قاضی راضی برمیگرده البته هستن خانمایی هم که مسبب طلاق میشن و زن زن ...

بله حق با شماست

من موندم بعدا خواستم برم خواستگاری چی بگم ؟

اکثر نظرات رو هم که میخونم مخالفن

دیدگاه جامعه بده

وا   اونموقع که تو نبودی   گناه اون چیه    

ببین با من منطقی حرف نزن سر این قضیه من یه وحشی سنگدلم😂😂😂

تا یه مدتی اکثر تاپیکام در مورد سوالات پیش پا افتاده آشپزیه، پیشاپیش ممنون از کسایی که صبورانه منو راهنمایی میکنن 
بله حق با شماست من موندم بعدا خواستم برم خواستگاری چی بگم ؟ اکثر نظرات رو هم که میخونم مخالفن دید ...

چرا خواستگاری یه خانم مطلقه نمیرین خب؟

اینجوری بیشتر همو درک میکنید 

{ خانم هستم }
وا   اونموقع که تو نبودی   گناه اون چیه    

جو گیره🤣 والا مردم کلی دختر بازی میکنن با هزارنفر میخوابن چیزی نیست برای خانماشون. فقط خدا نکنه یکی یه عقد ناموفق داشته باشه. واویلا بپا میشه وهمه ضدش گارد میگیرن. 

نوچ 

كلا خوشم نمياد با مردي كه يبار شكست خورده زندگي كنم 

بعضيام مشكلي ندارن ك با خودشونه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706